Obniżyć podatki na prąd! Michał Wawer

Podobne

Udostępnij

Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @MichaWawer

#Konfederacja #MichałWawer #Prąd
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

żródło

20 KOMENTARZE

 1. Zmiany w unijnych traktatach doprowadzą do wybuchu wojny na tak szeroką skalę pomiędzy UE a NATO, czyli do wojny europejskiej. Będą strony: pro-federaliści wspierani przez Berlin, Paryż, Brukselę i UE; anty-federaliści, czyli tzw. neo-Alianci lub Koalicja Europy Ojczyzn wspierana przez NATO, Waszyngton, Ankarę, Oslo, Londyn, Budapeszt Orbána i być może Belgrad. Trump nakładałby sankcje przeciwko eurofederastom.

 2. Panie Wawer, siedzi Pan w studiu TOKFM i nie protestuje gdy posłanka opozyji cytuje słowa Wiplera o związkach partnerskich.

  Kim jest Wipler i dlaczego wszyscy w Konfederacji (poza Braunem) skaczą w okół niego?

  Gdzie jest rozliczenie kampanii? Gdzie uderzenie w pierś Mentzena, i Bosaka? Zero pokory z Waszej strony. Zero refleksji. Ukrzyżowanie Korwina to jedyne na co Was stać. Hańba Panowie.

 3. Jak zniosą podatki, to z czego sfinansują drugie państwo, które mamy na utrzymaniu, zgodnie z umową z 2XII2016 roku podpisaną przez Beate Szydło i Antoniego Macierewicza? Umowa gwarantuje wspieranie go wszystkimi naszymi zasobami. A 7 mln oszukanych Polaków zagłosowało na zdrajców.

 4. Ludzie będą umierać z zimna i z głodu, poje,,bany PiS bo inaczej o nich powiedzieć nie mogę
  Aż się płakać chce i pomyśleć że mamy naród niedorobiony,żeby tyle PiS zebrał głosów…Byłam, jestem i pozostanę z Konfederacja.Mam nadzieję że wyborcy w końcu zrozumieją swój błąd,,,,
  L

spot_img