OBIECAJĄ NAM EMERYTURĘ, KTÓREJ NIE BĘDZIE, A W ZAMIAN ZABIORĄ PIENIĄDZE, KTÓRE …

Podobne

Udostępnij


⛔ OBIECAJĄ NAM EMERYTURĘ, KTÓREJ NIE BĘDZIE, A W ZAMIAN ZABIORĄ PIENIĄDZE, KTÓRE SĄ – NADCHODZI OSKŁADKOWANIE UMÓW ZLECENIA‼ ⛔

Trwają prace nad ozusowaniem wszystkich umów cywilnoprawnych i likwidacją zbiegów tytułów do ubezpieczeń społecznych. Wszystkie umowy zlecenia będą więc podlegały składkom, a skoro tak, to mniejsze będą… pensje. To nie koniec grabieży, bo w przypadku osób pracujących jednocześnie na dwóch umowach, składki zostaną najpewniej pobrane DWA RAZY. Co z tego, że ich nie wykorzystasz❓ Państwo chętnie weźmie „swoje”.

⛔ Proceder wyciągania kasy z kieszeni zwykłych Polaków trwa w najlepsze i bazuje na niezrozumieniu faktów, iż:
– żaden pracodawca nie weźmie na siebie rosnących kosztów, tylko zmniejszone zostaną pensje
– składki pobierane dziś z naszej pensji brutto nie są w żaden sposób odkładane na naszą emeryturę, a wypłacane dzisiejszym emerytom
– w związku z powyższym, nasze emerytury za 20, czy 30 lat zależeć będą od składek w tamtym czasie oraz od DEMOGRAFII, która jest w stanie katastrofalnym. Już dziś na jednego emeryta pracuje już tylko 1,8 osoby (dane Business Insider z września 2023), a przecież społeczeństwo ma coraz mniej dzieci i Polska WYMIERA.

⛔ Nie, z tych składek nie będzie emerytur dla nas, którzy je zapłacimy. Będą jedynie dodatkowe środki do zapchania dziury budżetowej Tuska i Morawieckiego. Zubożają nas więc, by… zubażać jeszcze bardziej w przyszłości.

✅🇵🇱 Konfederacja mówi od początku: należy ZMNIEJSZAĆ OBCIĄŻENIA i uwolnić pieniądze Polaków, by sami mogli decydować o swojej emeryturze, ochronie zdrowia i całej reszcie życia. Mglista obietnica emerytury w zamian za dzisiejszą biedę śmierdzi propagandą na kilometr, bo nią jest.

Podajcie dalej‼


106 osób polubiło posta

Źródło

5 KOMENTARZE

 1. WESPRZYJ KAMPANIĘ 🇵🇱 KRYSTIANA KAMIŃSKIEGO – LIDERA LISTY KONFEDERACJI W Warszawie i powiatach podwarszawskich‼

  Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
  38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
  Konfederacja Wolność i Niepodległość
  Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Krystian Kamiński

  Dziękujemy‼

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj