OBCINACIE PINDOLA! OGROMNE SPIĘCIE Konfederacji z Razem! Sośnierzowi ZROBIŁO SIĘ SŁABO

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Paulina Matysiak (Razem) i Dobromir Sośnierz (Konfederacja) w ramach programu “Polityczny face to face” starli się w tematach światopoglądowych. W trakcie debaty trwała mocna dyskusja na temat tego jak w Polsce powinno wyglądać prawo dotyczące praw kobiet, prawo małżeństw w tym tzw. “równości małżeńskiej”, prawo wyznaniowe, Fundusz Kościelny i relacje na linii państwo-kościół, legalizacja różnych używek, a przede wszystkim jak osiągnąć największą wolność obywatelską. Na koniec nasi goście starli się w ramach pytań wzajemnych w których zadali sobie pytania dotyczące ekonomii, ale nie tylko, nie zabrakło wielu spontanicznych reakcji, docinek, żartów, mocnych pytań i zagadnień. Debatę poprowadził Mikołaj Dowejko.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Fight –
LOLmania –

#debata #sośnierz #konfederacja

1. Ta lewaczka to jakiś ideologiczne szambo i moralny upadek, jestem przerażony widząc polski szpital który utrzymując upolityczniony stosunek do leczenia i ograniczanie dostępu do lekarstw doprowadzając do śmierci dziesiątki tysięcy ludzi rocznie, ale to nie ma nic wspólnego z dyskryminacją kobiet bo konstytucja jako najwyższy dokument prawny zawiera ochronę życia a płód jest odrębnym bytem bo ma unikalne dna. Każdy kto głosuje na POPiS czy lewicę jest zwyczajnie bezmózgim lemingiem! Rodzina to związek kobiety i mężczyzny bo z zasady służy do reprodukcji który u par homoseksualnych jest niemożliwa więc proponuje pani powrót do szkoły podstawowej aby nauczyć się czytania ze zrozumieniem!!

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej