O. Semeniuk-Patkowska: KPO to był polityczny plan, jak obalić rządy PiS | Wysokie Napięcie M.Kłeczek

Nowy program Miłosza Kłeczka „Wysokie Napięcie”.

W każdy niedzielny poranek omawiamy najważniejsze wydarzenia polityczne w Polsce i na świecie.

Komentarze i opinie publicystów.
🔔 – subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy!
Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka 👍 pod video.
Dziękujemy za Państwa wsparcie.

📍Zapraszamy do subskrypcji Gazety Polskiej, Gazety Polskiej Codziennie oraz Nowego Państwa dostępnej na
Wspieraj media Strefy Wolnego Słowa.

📺 – Aktualne informacje z Ukrainy!
📺 – „Gra Tajnych służb” – obejrzyj wszystkie odcinki serialu.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Salonik Polityczny Rafała Ziemkiewicza”.
📺 – obejrzyj wszystkie odcinki programu „Polska na dzień dobry”.

🚩 Facebook:
🚩 Twitter:
🚩 Instagram:
🚩 TikTok:

Jesteśmy dla Ciebie na:
Widziałeś coś ciekawego – pisz: kontakt@telewizjarepublika.pl

#TelewizjaRepublika #Republika #tvp #media #kpo #protestrolników #zielonyład

1. Zblizaja sie kolejne Wybory. Przerozne kliki robia wode z mozgow Wyborcow. W Wyboach samorzadowych zawsze glosowalem na ludzi , ktorych znalem i znam, Mysle, ze tak samo powinni postapic w Wyborach Samorzadowych. Wiem z wlasnego dlugiego zycia , ze do tzw. partii politycznych zaciagali sie zawsze i zaciagaja nadal karierowicze, targowiczanie, a nawet zwykle szuje. Wyborcy, wybierajcie madrze, nie na tych ktorzy wylewaja lzy na Konstytucje, ale takich , ktorzy sznuja Prawa i stosuja sie do Praw RP ********

2. W Polsce nihil novi: kompetencja, wiedza, fakty i honor po stronie prawej (SP, PiS), bicie piany i oportunizm przez konferencję, a wicie się jak wegorz w soli, odwracanie kota ogonem od strony koalicji obłąkanych (tu w wydaniu Polski 2050).
    Hooyownia i Joński to ten sam poziom i standard, choć w różnych odcieniach)
    Pozdrawiam Pana redaktora z Manili 🌴🏝️🇵🇱
    Odnośnie tego zielonego szaleństwa: pani z PL2050 niech spojrzy na mapę świata – szczególnie przemysłowa mape swiata; czy widać wyraźnie, jaki procent przyczyny CO2 stanowi Europa. Stuknij się Pani w tenr na zielono wyprany mózg! Chiny i Rosja, ale i Indie itd pękają ze śmiechu jak Europa spycha się w biedę.
    Tak, hooyownia miał rację o cofnięciu Polski o 50 lat albo więcej – tyle, że pod rządami Koalicji 13 grudnia.

3. wkurzajacy jest ten krytykant z onucowej KONFEDERACJI, ktora to partia NIGDY nie rzadzila wiec nigdy NIE BRALA ODPOWIEDZIALNOSCI, a zajmuje sie tylko wytykaniem czesto wydumanych zaniedban SZCZEGOLNIE RZADOWI PiS….. CZY TO PRZYPADEK. w dodatku nie potrafi podac ani jednego przykladu ….Pani Olga sprowadza go na ziemie

4. Ta z 2050 jest zaślepiona ideologią zielonego ładu i nie widzi że to typowe mydlenie oczu i skok na kasę bo jacyś "eksperci" ustalili że wzrost zawartości co2 w atmosferze spowoduje katastrofę i cały czas szantażują tą brednią to niech mi ktoś wytłumaczy ten fakt jak pewien japończyk zbudował namiot i posadził krzaczek pomidorów koktajlowych i dostarczył co2 do poziomu 2.5% zawartości w atmosferze co doprowadziło do tego że krzaczek pomidora urósł do wysokości 3-go piętra i urodziło się 17000 pomidorów wielkości piłeczki golfowej?