O 19:00 zaczynamy finałowe spotkanie na trasie Bosak&Mentzen NA ŻYWO! Jeśl…

Podobne

Udostępnij

O 19:00 zaczynamy finałowe spotkanie na trasie Bosak&Mentzen NA ŻYWO!

Jeśli jesteście z Warszawy, zapraszam do Butelkowni, a jeśli nie, możecie obejrzeć spotkanie online. Link do transmisji w komentarzu.

Do zobaczenia!Źródło

27 KOMENTARZE

 1. Szanowny Panie Mentzen,
  dwa razy juz wsparłem finansowo waszą kampanię, ale mam jedno pytanie przed wyborami.
  Jakie jest stanowisko partii w sprawie aborcji? Czy jeśli moja Żona bedzie miała w brzuchu niepełnosprawne dziecko albo bedzie zagrażało jej życiu albo zostanie zgwałcona to czy bedzie mogła legalnie i bez konsekwencji usunąć ciążę?
  Przyznam szczerze, że od Pana odpowiedzi zależy mój głos.
  Z wyrazami szacunku
  Wahający sie wyborca

 2. Wyobraź sobie Polskę 🇵🇱, w której mamy:

  ✅proste i niskie podatki;
  ✅dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców;
  ✅mieszkania i domy tańsze nawet o 30%;
  ✅prawdziwą konkurencję na rynku usług zdrowotnych;
  ✅ochronę gotówki w Konstytucji RP;
  ✅realistyczną politykę zagraniczna.

  To Polska naszych marzeń, to Polska po wygranej Konfederacji. Nierealne? A dlaczego? Przecież wspólnie #MożemyWszystko! Możemy wywrócić POPiS-owy stolik oraz wysłać Kaczyńskiego i Tuska na emeryturę! Potrzebna jest wielka mobilizacja i jedność. 15 października idziemy głosować na Konfederacja i zmieniamy Polskę na lepsze!

  Witold A. Stoch – ostatnie (24.) miejsce na liście Konfederacja w okręgu nr 36 (Kalisz, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Pleszew, Jarocin, Kępno, Ostrzeszów, Gostyń, Krotoszyn, Kościan, Rawicz i okolice).

  #Konfederacja #Stoch2023

 3. Hipokryci, cyniczni obłudnicy, oszuści, manipulanci, szubrawcy, pospolici złodzieje. Konfederacja nagminnie z premedytacją i bezkarnie łamie Art.4 Konstytucji. Jest zdrajcą naszej Ojczyzny, ponieważ w obawie przed utratą ogromnych pieniędzy za nic robienie, jest przeciwnikiem wprowadzenia polskiej demokracji bezpośredniej. Przynajmniej takiej na wzór szwajcarski, gdzie społeczeństwo w przeciwieństwie do polskiego, autentycznie sprawuje władzę. Przedwyborczy bełkot nie zostanie zrealizowany, ponieważ zagraniczne korporacje (patrz mafie) oraz skorumpowane służby specjalne do tego nie dopuszczą. Tylko zmiana Konstytucji oraz wprowadzenie polskiej demokracji bezpośredniej, powstrzyma postępujący IV rozbiór Polski. Jedyna nadzieja w partii Polska Jest Jedna, której przewodniczy pan Rafał Piech.

spot_img