O 10:25 w Sejmie odbędzie się zorganizowane przez zespół parlamentarny Nowej Nadziei Forum Wolnościowe.

Transmisję od godziny 10:30 do 16:00 będzie można obejrzeć na moim kanale na YT. Link poniżej.

Podczas Forum wystąpią między innymi prof. Robert Gwiazdowski, Łukasz Warzecha, Tomasz Wróblewski, dr hab. Jarosław Szczepański, dr Tomasz Wyłuda, Mikołaj Pisarski, Tomasz Agencki, Marek Tatała. Marcin Zieliński i Konrad Berkowicz. Panele poprowadzą Ewa Zajączkowska-Hernik i Grzegorz Nowowiejski.

Będę miał zaszczyt rozpocząć Forum wystąpieniem o tajemniczym tytule: „Ucieczka z Doliny Śmierci”.

Harmonogram wydarzenia:

10:25: Oficjalne otwarcie Forum

10:30 – 11:00: Sławomir Mentzen – “Ucieczka z Doliny Śmierci”

11:00 – 12:30: PANEL EKONOMICZNY

“Czy X kadencja Sejmu będzie bardziej wolnorynkowa? W jakiej kondycji jest dziś polska gospodarka?”

12:30 – 13:00: Przerwa

13:00 – 13:30: Mikołaj Pisarski – “Czy jesteśmy skazani na populizm?”

13:30 – 15:00: PANEL O WOLNOŚCI SŁOWA

“Gdzie dziś przebiega granica swobody wypowiedzi? Czy czeka nas powrót cenzury?”

15:00 – 15:30: Przerwa

15:30 – 16:00: Konrad Berkowicz – “Wolność a równość.”

Do zobaczenia!

1. Rzeczywiscie ciekawe tematy. Panel o wolnosci gospodarki, niestety w ostatnich wyborach tylko 11% prowadzacych dzialalnosc gospodarcza zaglosowalo na Konfederacje ktorej gospodarcze pomysly bardzo malo kogo przekonały . Panel o wolnosci słowa, mamy dla kazdego cos miłego: TVP, Polsat, TVN, Republika, Trwam, Zero, liczne dzienniki i tygodniki od lewa do prawa, You Tube i nieskonczone strony internetowe. Nie widze zagrozenia dla wolnosci slowa