Nowy rząd wprowadzi tęczową cenzurę – LGBT domaga się ścigania „mowy nienawiści…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
🛑 Nowy rząd wprowadzi tęczową cenzurę – LGBT domaga się ścigania „mowy nienawiści” z urzędu‼

🛑 Podczas strajków „kobiet” dewastowali kościoły, napadali duchownych, bezcześcili święte dla Polaków symbole. Teraz domagają się uznania krytyki swojego środowiska za mowę nienawiści i karanie jej z urzędu. Dochodzący do władzy układ PO-PLS-Lewica najpewniej będzie się starał doprowadzić do zmiany artykułu 257 KK i obok ksenofobii oraz rasizmu dopisać mityczną, orwellowską mowę nienawiści.

🛑 Konsekwencje tego będą jasne, bo znamy je z zagranicy: ściganie i skazanie członków środowisk prawicowych będzie możliwe na dowolnej podstawie, bo paragraf będzie odpowiednio nieprecyzyjny i pozostawi szerokie pole do interpretacji „mowy nienawiści”. Z kolei wyroki sądu będą medialnie nagłaśniane i wykorzystywane do niszczenia życia zawodowego, społecznego i rodzinnego wszystkich, którzy odważą się stanąć przeciwko ideologicznej ofensywnie dewiantów.

🛑 Sprawa ta będzie walką o przyszłość polskiej debaty publicznej, ale także sprawdzianem dla środowisk rzekomo konserwatywnych i prawicowych, które mimo rządzenia przez ostatnie 8 lat przyzwoliły na niespotykaną nigdy wcześniej intensyfikację antypolskich działań tęczowej lewicy.

Podajcie dalej‼

nowy rząd wprowadzi tęczową cenzurę - lgbt domaga się ścigania "mowy nienawiści...
[ad_2]

125 osób polubiło posta

Źródło

spot_img