NOWY RZĄD TO FIKCJA? [NA ŻYWO] Dobromir SOŚNIERZ, Łukasz Warzecha, Łukasz Kohut

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ 🔔
🟡 Prezydent Andrzej Duda zaprzysiągł w poniedziałek Mateusza Morawieckiego na premiera i powołał nowy rząd, który nie ma szans na uzyskanie wotum zaufania w nowym Sejmie Dziś gośćmi będą: Dobromir Sośnierz z Konfederacji, Łukasz Warzecha oraz Łukasz Kohut. Startujemy na żywo o 10:00. Bądźcie z nami!
➡ Czytaj więcej:
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Fight –
LOLmania –

#morawiecki #rząd #sośnierz #konfederacja #mateuszmorawiecki #zaprzysiężenierządu #duda #zaprzysiężenie