Nowy projekt ustawy Konfederacji! Michał Wawer

Michał Wawer, poseł Konfederacji
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @MichaWawer

#Konfederacja #MichałWawer #PodatekBelki
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Nowy projekt ustawy Konfederacji! Michał Wawer

1. Przecież w obecnej sytuacji pies z kulawą nogą się tym nie zainteresuje.. Bez sensu. Złe wyczucie czasu po prostu, chyba że o to tylko chodzi 🙄
    Pomyślcie lepiej poważnie nad propozycjami wyjścia z tego patu dotyczącego rolnictwa i handlu płodami rolnymi, ale konstruktywnymi propozycjami. Bo robienie sobie pijaru przy protestach samymi radykalnymi hasłami i obarczanie tylko winą Ukrainy za wszystko czy innych partii i Brukseli ostatecznie obrócić się może przeciwko Konfederacji, gdy tylko przyjdą groźne informacje z frontu..
    Znając życie i okres przedwyborczy – rolnicy prędzej czy później w jakiś sposób się dogadają z Brukselą, podejrzewam w swej masie i „bohaterami” większości z nich, a przez to także reszty społeczeństwa zostaną ci, którzy coś w tym temacie wniosą pozytywnego, załatwią w najbliższym czasie bądź przynajmniej stworzą takie pozory na tu i teraz. Pytanie, czy Konfederacja odegra w tym jakąś pozytywną rolę „siedząc przy stoliku”, rzucając pomysłami, nowymi propozycjami – czy będzie tylko stać na bezkompromisowych stanowiskach, na których podejrzewam pozostanie w najbliższym półroczu osamotniona finalnie – i jedynie czekając kilka lat, by móc się chełpić zwrotem „a nie mówiliśmy?”
    Tylko że taka strategia w praktyce nie przynosi zazwyczaj wymiernych efektów, a sympatia tłumów na pstrym koniu jeździ i koniec końców większość i tak głosuje bieżącymi emocjami, a nie wdzięcznością po, pamięcią czy sentymentami, więc na to nie ma co liczyć zbytnio.
    Nie będzie w tej chwili w Polsce żadnego buntu, ani masowej rewolucji spolecznej przeciwko obecnej polityce UE, bo nie ma dziś na to jeszcze potencjału, więc w tej kwestii stanowczość – a nie radykalizm!, otwartość – nie fundamentalistyczne zacietrzewienie, a do tego dużo rozsądku i racjonalności.