NOWAKOWSKI vs. RADZIEJEWSKI: KONFLIKT W GAZIE MA POTENCJAŁ, ABY ROZPOCZĄĆ III WOJNĘ ŚWIATOWĄ

👉 „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY” – NAJNOWSZA KSIĄŻKA BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO JUŻ W PRZEDSPRZEDAŻY:
📚 PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY”:
📚 RADZIEJEWSKI & BUDZISZ W PAKIECIE! SPRAWDŹ PRZEDPREMIEROWE KSIĄŻKI, KTÓRE POZWOLĄ ZROZUMIEĆ KONTEKST STRATEGICZNY:
🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:
🔔 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSIĘGARNI:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

„Zwracam uwagę, że sprzeczne interesy są obecnie tak duże, jak były przed I wojną światową. Chińczycy rozbudowują flotę, Amerykanie starają się nie dopuścić do tego, aby Chiny osiągnęły zdolność do samodzielnej ekspansji. Rosja wpada w zapóźnienie technologiczne i musi użyć tych argumentów, które ma, czyli broni atomowej. Uważam, że konflikt Izraela z Hamasem jest częścią generalnego globalnego konfliktu, który na razie w kilku miejscach zaowocował wojnami zastępczymi. Częścią tego konfliktu jest właśnie to, co dzieje się teraz na Ukrainie, w Zachodniej Afryce i w Strefie Gazy.” – mówi amb. Jerzy Marek Nowakowski, , gość cotygodniowej rozmowy w cyklu ”Pomówmy realnie”!

Jerzy Marek Nowakowski – historyk, dziennikarz, publicysta i polityk, podsekretarz stanu w KPRM, były ambasador RP na Łotwie i w Armenii, stały współpracownik Nowej Konfederacji.

Materiał został nagrany 13.11.2023

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

🔴 WSPIERAJ NOWĄ KONFEDERACJĘ:

#radziejewski #pomówmyrealnie #nowakowski #Izrael #hamas #Palestyna #Gaza #USA #Rosja #Iran