NOWA JAKOŚĆ W TVP – MEMY WYŚMIEWAJĄCE PREZYDENTA I POMIJANIE NIEWYGODNYCH TEMAT…

Podobne

Udostępnij


🛑 NOWA JAKOŚĆ W TVP – MEMY WYŚMIEWAJĄCE PREZYDENTA I POMIJANIE NIEWYGODNYCH TEMATÓW‼

✅ Raport Demagoga opublikowany niedawno w temacie jakości informacji przedstawianych przez TVP nie pozostawia złudzeń. Tematy niewygodne dla władzy, w tym samego Sienkiewicza (min. kultury i środków przekazu) są po prostu pomijane. Z kolei tematy korzystne mają dużą ekspozycję, a wrogów politycznych traktuje się… memami.

Tak, redakcja programu „19:30” wyświetliła serię memów mających ośmieszyć Prezydenta. Tak się robi politykę za Tuska. W tym samym czasie ekipa “19:30” unika przekazywania niekorzystnych czy kompromitujących dla władzy informacji jak np. informacji na temat ministra Sienkiewicza siedzącego podczas wykonywania hymnu.

✅ Poseł Wawer powiedział kiedyś, że nie wystarczy nazwisko Sienkiewicz, by wiedzieć, co to kultura. Jakże prawdziwe okazały się te słowa! Dzisiejsza TVP nie odstaje za wiele standardami od tej, którą mieliśmy przez ostatnie 8 lat.

Siłowe przejęcie mediów pokazało, że nie ma w nich wiele szacunku dla prawa i zasad. Teraz tylko to kontynuują, bo możliwość sączenia propagandy milionom ludzi w całości za pieniądze podatnika kusi skompromitowanych polityków.

To tyle à propos wolnych mediów.

Podajcie dalej‼


92 osób polubiło posta

Źródło

1 KOMENTARZ

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj