Nie zgadzam się na dewastację naszego środowiska przyrodniczego i krajobrazu przy pomocy tych maszynek do mielenia ptaków postawionych za pieniądze z KPO.
Niech Niemcy utylizują sobie złom od Siemensa u siebie i za swoje. I nie chcę słuchać potem „ile to nam łunia dała”. Podziękuję za takie „prezenty”. My mówimy #POLEXIT.

P.S. Oficjalnie ogłaszam że kandyduję na Radnego do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Szukajcie mnie na listach KWW Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy na drugiej pozycji w powiatach: nowotarskim, tatrzańskim, suskim, myślenickim i wadowickim.

[vid_embed]