NIE WIERZĘ W ŻADNE SŁOWO! Bryłka z Konfederacji OBNAŻA UKŁAD! Uderza w Tuska i Morawieckiego

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Nowy traktat europejski, protest przewoźników na granicy polsko-ukraińskiej, nowe rozdanie w Sejmie były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Anną Bryłką, rzeczniczką Konfederacji w ramach programu „Raport Gońca”. Anna Bryłka odniosła się także do pierwszych projektów ustaw Konfederacji, czy zarządzania spółkami skarbu państwa przez PiS i PO. Bryłka skomentowała również pierwsze dni posiedzenia Sejmu X kadencji i pracę posłów, która ma być w dużej mierze niewystarczająca.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#bryłka #annabryłka #konfederacja

1. A jednak posłowie Tuska poparli zmiany w Unii. Przecież komuniści dostali się do PE z jego listy. I mnie to nie dziwi, kto przeczytał Manifest z Ventotene i wstęp do Białej Księgi z 2017 wie do czego zmierzają eurofederaści. Zmiany mają być przeprowadzane tak aby wciągnąć szerokie spektrum polityczne z wyjątkiem reakcji czyli prawicy. Mają być dyskretne czyli niezauważalne i przeprowadzone przez innych ( grupy zachęcone do działania obietnica realizacji ich pragnień) Kto jak lewica nie nadaje się bardziej do tego? Zwłaszcza zieloni i elgiebety mają poczucie krzywdy i obietnice zmian dla nich istotnych. Więc pchają ten wózek a kopniaka dostaną gdy projekt już zostanie domknięty.

2. Więc geopolitycznie, w którą stronę chcesz zmierzać? W stronę wschodu? Z jakimi krajami chcesz zawiązywać sojusze skoro chcesz wyjścia z UE? Samotną wysepką w środku Europy nie zostaniesz, bo cię zjedzą. Poza tym, klepiesz co jest źle, o czym dawno wszyscy z mediów wiemy, a zero pomysłów. Kobieta do klepania propagandy. That's all you are. Waiting for the solutions on your part.

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej