Nie przegrał PiS czy Platforma. Nie przegrała Konfederacja. Przegrała jak zwykle…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Nie przegrał PiS czy Platforma. Nie przegrała Konfederacja. Przegrała jak zwykle Polska. Wygrał natomiast system, który zapewni, że nic się nie zmieni. Będziemy dalej tkwili w szarej, depresyjnej beznadziei.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim którzy oddali na mnie głos i zaangażowali się w kampanię. Startowanie z trzeciego miejsca na liście nie należy do najłatwiejszych, a mimo to okazaliście mi wsparcie. Dziękuję.

Dziękuję szczególnie najmłodszym wolontariuszom, podjęliście się ciężkiej pracy w imię idei, bez walki o miejsce na liście czy pieniądze z subwencji. To wy jesteście największą wartością całego środowiska.

Widziałem wczoraj łzy w oczach młodego 18-letniego chłopaka. To były jego pierwsze wybory. Przyleciał do Polski na chwilę z Wielkiej Brytanii. Zapytał mnie po ogłoszeniu wyników, jak partia która podała ponad 100 tys. wadliwych szczepionek zagrażających życiu może zdobyć 4 miliony głosów. Jak partia, która wydała prawie 30 milionów na szpital covidowy w którym nie przyjęto żadnego pacjenta może wygrać wybory.

Wiele osób jest rozczarowanych i zniechęconych. Pamiętajcie, że porażka jest okazją do rozpoczęcia czegoś nowego, tym razem LEPIEJ. Po opublikowaniu końcowych wyników wyborów ze wszystkich obwodów napiszę swoją analizę i spostrzeżenia.

[ad_2]

Źródło

14 KOMENTARZE

  1. Mnie też to załamuje jak katolicy którym zamykano kościoły, cmentarze, zabraniano pochowac godnie bliskich czy odwiedzać chorych mogli tak głosować!!!! Jak patrząc na zrujnowany za miliardy blok energetyczny w Ostrołęce czy kopalnie Krupiński można tak głosować???? Jak można głosować na ludzi którzy mówią Ostatnia prosta dwie dawki💉oszukują ludzi i zamawiają po 6 dawek w tym momencie na każdą osobę a potem te miliardy utylizują!!!! A zrzutki na chorych na raka czy pogorzelców zbierajcie sobie sami????? A oni jeszcze je opodatkowali!!!! ??? Ludzi nie mam wiary w ludzi !! Boże ratuj!!!!

  2. Najlepsza z tego wszystkiego jest naiwność wyborców KO, którzy liczą że zaraz zacznie się rozliczanie poprzedniej władzy, jakie będzie ich zdziwienie jak za 4 lata nikomu nie postawią żadnych zarzutów, o karze nie wspominając 🙂

  3. Od 30 lat pan Korwin Mikke pluje swoim wyborcom w twarz i ciągle jest włączany w wolnorynkowe inicjatywy. Czas by go już chyba pogonić. Proszę sobie obejrzeć dowolną debatę dowolnego kandydata Konfederacji. Robi świetne wrażenie gdy pytany jest o program, o zamierzenia, o rozwiązania których chce Konfederacja. Ale zawsze sporą część każdej debaty zajmuje mu tłumaczenie się z tego co tam idiotycznego wymyślił pan Mikke czy pan Braun. Każdy z wyborców konfederacji może bez problemu wskazać co najmniej 1 osobę od której słyszał, że ona zgadza się z Konfederacją i może by na nią głosowała ale to co wygaduje Mikke jest nie do przyjęcia. I teraz, po tej porażce oba te geriatryczne dziady ze swoimi przydupasami ubzdurały sobie że porażka wzięła się z tego że ich za mało pokazywano. Że jakby wygadywać brednie że nie tylko „Niedzielski będziesz wisiał” ale wręcz w kampanii żadając jego ROZSTRZELANIA to było by lepiej. I już po wczorajszym głosowaniu pan Krzysztof Bosak musiał się przed jakimś dziennikarzem z tych debilizmów tłumaczyć. NIGDY NIE WYJDZIECIE PONAD 10 PROCENT Z TAKIM OSZOŁOMSTWEM. Jeżeli chcecie być nowoczesną republikańską partią która ma ambicję przywrócić konserwatywne wartości i siłę klasie średniej to to oszołomstwo musi odejść.

  4. Również nie mieści mi się w głowie, jak można zagłosować za bandą faszystów sanitarnych, których decyzje bezpośrednio przełożyły się na nadmiarowe zgodny, dług zdrowotny, samotne zgony w szpitalach, brak ojców podczas porodów swoich dzieci, duszenie się kobiet rodzących w maseczkach i wykluczenie osób niezaszczepionych z życia.

    Polacy mają syndrom sztokholmski i są porażająco tępymi owcami.

    Szkoda, że nie udało Wam się wykorzystać zamordyzmu covidowego, do uzyskania wyniku dwucyfrowego. Taka szansa się już nigdy nie ponowi.

spot_img