Nie pozwólmy na to w Polsce! #shorts

Nie pozwólmy na to w Polsce! #shorts
Wesprzyj nas! Przekaż darowiznę na stronie 👉 Wesprzyj nas:
Subskrybuj nasz kanał:
Materiał KW Konfederacja Wolność i Niepodległość
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów:

#Konfederacja #ParlamentEuropejski #Migranci
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Nie pozwólmy na to w Polsce!

#Nie #pozwólmy #Polsce #shorts

1. Smutne to życie, szkoda że rasa ludzka powstała nie musiał bym tego pisać a aż 100% ludzi by nie niszczyło tej planety w imię świstka papieru a wy skupiacie się na jakimś losowym gościem ahh szkoda że Robert Oppenheimer się nie pomylił co do zapłonu atmosfery i nieskończonym cyklu.

2. W Polsce taki sobie nie poskaczę a jak poskaczę to szybko skończy bo kibice czy inni Polacy go uspokoją… Mam nadzieję że ich bronić polska policji nie będzie jak bandytów z ukrainy, którzy też skakali a potem zostali złapani przez kibiców i uwaga… Kazano im przeprosić publicznie 😱 co uznano za nielegalne i przemoc