Nie kandyduję ale do głosowania w najbliższą niedzielę wszystkich rodaków , jak …

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Nie kandyduję ale do głosowania w najbliższą niedzielę wszystkich rodaków 🇵🇱, jak zawsze, zachęcam. Również a może nawet szczególnie tych spośród Was, którzy do KONFEDERACJI nie jesteście do końca przekonani.

✅ Jeśli jesteście młodzi i myślicie o tym co możecie w swoim życiu w Polsce osiągnąć – zagłosujcie za jedynym ugrupowaniem, które tworzą i którym kierują ludzie doświadczeni a przy tym w większości ciągle młodzi i dynamiczni.

Krótko mówiąc, zagłosujcie za ZMIANĄ dziadowskiego podejścia do państwa, polityki i gospodarki; spośród wszystkich ugrupowań tylko Konfederacja ją ze sobą niesie.

✅ Jeśli jesteście ludźmi, którzy osiągnęli już jakąś stabilizację życiową, macie dzieci lub chcielibyście założyć rodzinę i obawiacie się o swoją przyszłość ze względu na rosnące ceny i upadek wielu małych firm to zagłosujcie za ROZSĄDKIEM w podejściu do ekonomii.

Konfederacja jest jedyną partią, która może dać polskiej gospodarce nowy impuls rozwojowy.

✅ Jeśli jesteście już w jesieni swojego życia i chcecie bezpiecznej przyszłości dla siebie i kolejnych pokoleń, dla swoich dzieci i wnuków, zagłosujcie za jedyną partią, która INTERES POLAKÓW stawia na pierwszym miejscu. Nie pozwoli, o ile będzie miała odpowiednio dużą siłę w Sejmie, na angażowanie naszego kraju w cudze wojny.

✅ Jeśli nie chcecie powtórki covidowego koszmaru, poprzyjcie Konfederację, tylko ona przeciwstawiła się szaleństwom reszty klasy politycznej.

✅ Jeśli chcecie mieć możliwość płacić w przyszłości gotówką – głosujcie na Konfederację, tylko ona jej broni.

✅ Jeśli chcecie żeby było Was stać na samochód i mieszkanie – popierajcie Konfederację, bo tylko ona przeciwstawia się szaleństwom eurokratów, którzy przez „zielone normy” chcą uczynić z tych rzeczy dobra luksusowe.

✅ Jeśli nie chcecie żyć w świecie dyktatu globalnych korporacji – poprzyjcie Konfederację.

✅ Jeśli jesteście narodowcami, głosujcie na Konfederację żeby miał kto bronić na Wiejskiej oryginalnej polskiej kultury, suwerenności państwa i stawiać opór masowej imigracji.

✅ Jeśli jesteście konserwatystami, poprzyjcie Konfederację żeby bronić naturalnego ładu i pokazać, że inna prawica niż to co widać w TVP jest możliwa.

✅ Jeśli jesteście wolnościowcami, głosujcie na Konfederację, bo wszystkie pozostałe partie różnią się tylko odcieniami zamordyzmu.

✅ Jeśli w ogóle nie identyfikujecie się z prawicą, ale chcecie głębokich reform państwa – poprzyjcie Konfederację.

✅ Jeśli chcecie odebrać władzę PiSowi – głosujcie na Konfederację.

✅ Jeśli nie chcecie dopuścić PO do władzy – poprzyjcie kandydatów Konfederacji.

✅Jeśli macie zastrzeżenia do jakiegoś kandydata Konfederacji – zagłosujcie na innego, na każdej z 41 list (pamiętajcie też o kandydatach do Senatu!) będzie ich kilkunastu lub kilkudziesięciu, do wyboru do koloru.

Od dwudziestu lat poświęcałem większość swojego czasu by walczyć o REALNĄ ZMIANĘ w naszej Ojczyźnie. Blisko pięć lat temu, rozpoczynając ten nowy projekt razem z koleżankami i kolegami z Konfederacji wykonaliśmy mały krok do przebudowy Polski w państwo naszych marzeń. Życzę im, żeby w niedzielę dokonali nie tyle kolejnego kroku co wręcz SKOKU!

🇵🇱 Powodzenia!

[ad_2]

Źródło

47 KOMENTARZE

spot_img