Nie dla zmian ustrojowych Unii Europejskiej. Konferencja opolskich struktur Ko…

Podobne

Udostępnij


Nie dla zmian ustrojowych Unii Europejskiej.

Konferencja opolskich struktur Konfederacji Wolność i niepodległość ws głosowania Komisji Konstytucyjnej Parlamentu Europejskiego za przyjęciem zamian traktatowych.Wyświetl więcej

Dziś 12 października, na trzy dni przed wyborami parlamentarnymi w Polsce, Komisja Konstytucyjna Parlamentu Europejskiego ma głosować za przyjęciem zamian traktatowych.
Komisja Konstytucyjna PE po roku prac przygotowała, wstępną wersję Raportu o Zmianie Traktatów UE. Raport zawiera propozycje 267 zmian w obu Traktatach, TUE i TFUE i liczy 120 stron. Zaprezentowało we września pięciu europosłów sprawozdawców Belgii i Niemiec.
Raport ma, zgodnie z art. 48 Traktatu o UE, uruchomić procedurę zmiany Traktatów UE.
W wyniku tych zmian ma nastąpić gruntowna przebudowa ustroju Unii Europejskiej. Między innymi ma nastąpić likwidacja prawa weta w 65 przypadkach, w tym związanych z energetyką, sprawami zagranicznymi, bezpieczeństwem zewnętrznym i obronnością, polityką granic zewnętrznych w przestrzeni wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości oraz infrastrukturą transgraniczną.

Propozycje te popierają Europosłowie z PO, PSL, PL2050 oraz Lewicy.
Ta pseudoopozycja popiera zredukowanie Polski do pozycji landu w unijnym superpaństwie. Ich celem nie jest silne i podmiotowe państwo polskie, ale budowa unijnego państwa ze stolicą w Brukseli. W toczącej się kampanii wyborczej wszędzie noszą ze sobą biało-czerwone flagi i inne narodowe symbole chcąc pozyskać głosy wyborców. Hipokryzja tych ludzi i rozdźwięk między tym, co deklarują a tym, co robią, przekraczają wszelkie granice. Ich faktyczna postawa to działanie na szkodę Polski i Polaków co powinno być uznane za zdradę interesów naszego kraju.

Konfederacja prezentuje jednoznacznie stanowisko, że Polsce opłaci się być w strukturach Unii Europejskiej. Chcemy być w Unii Europejskiej i dbać o polskie interesy.

Niedawno w Opolu odbyła się konferencja prasowej europosłanka Róża Thun i Adama Gomoły z Trzeciej Drogi. Reprezentują oni środowiska wspierające te szalenie niebezpieczne dla Polski i Polaków zmiany ustrojowe Unii Europejskie.

W naszej opinii Trzecia Droga ujawnia się jako piąta kolumna, jako zdrajcy polskich interesów w Unii Europejskiej.Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj