Nie dla zielonych euro-wariatów Irlandia wybije 200 tys. krów. W imię klimatu …

Podobne

Udostępnij


Nie dla zielonych euro-wariatów 🚨🇪🇺
🇮🇪Irlandia wybije 200 tys. krów. W imię klimatu🙄

ℹ️Rząd w Irlandii rozważa ubój 200 tys. krów w ciągu trzech lat. Cel? Wypełnić cele klimatyczne Unii Europejskiej. Władze w Dublinie oszacowały, że plan wybijania bydła kosztowałby 640 mln dolarów (2,6 mld zł).💰 Dzięki likwidacji części rolnictwa Irlandia zmniejszyłaby emisję gazów cieplarnianych o jedną czwartą w ciągu najbliższych siedmiu lat.

Zrzeszonym w 🇪🇺UE państwom zostały narzucone zobowiązania do przejścia na gospodarkę „neutralną dla klimatu”. W ramach Europejskiego Zielonego Ładu kraje unijne powinny do 2030 roku ograniczyć emisję gazów cieplarnianych o co najmniej 55% w stosunku do 1990 roku (Fit for 55). 🐄Likwidacja pogłowia krów w Irlandii dotyka 18 tys. hodowców bydła i wygeneruje niebotyczne straty nie tylko w sektorze rolnym.

🇪🇺♻️Europejski Zielony Ład, tzw. neutralność klimatyczna, kolejne kamienie milowe godzące w europejską, w tym polską, gospodarkę – to kolejne kroki wyniszczania przedsiębiorczości na starym kontynencie. Konfederacja jako jedyna partia na polskiej scenie politycznej sprzeciwia się absurdalnemu podejściu do klimatu. Należy dbać o środowisko, ale uczynienie z tego ideologii jest niebezpieczne i prowadzi do totalitaryzmu.

❌Nie dla euroszaleństwa!


104 osób polubiło posta

Źródło

14 KOMENTARZE

 1. W internecie trwa od lat cenzura narodowej prawicy, ale razem możemy ją przełamać ❗
  Każda reakcja, komentarz i udostępnienie zwiększa nasze, podcinane przez FB zasięgi ☑️
  Razem jesteśmy silniejsi 💪
  _________________________________
  🆕Zapraszam na mój kanał YouTube:
  https://youtube.com/channel/UCqmAlAOMH2aNW0465sSOw2A
  🎶Zapraszam na mojego TikToka: https://www.tiktok.com/@michal_urbaniak
  👥Zapraszam na moją grupę na FB: https://www.facebook.com/groups/534974710406866
  📷Zapraszam na mojego Instagrama: https://www.instagram.com/michal_urbaniak_/

 2. Niech przestaną latać samolotami a krowy zostawiam w spokoju, ogromny transport morski też zanieczyszcza środowisko tysiąc razy więcej niż nasze polskie krowy, niech przestaną kłamać i zostawią krowy w spokoju i świnki i kury. Pozdrawiam cieplutko

spot_img