“NIE DLA KARANIA ZA KRYTYKĘ LGBT!” PODPISZ PETYCJĘ DO WSZYSTKICH KLUBÓW I KÓŁ…

“NIE DLA KARANIA ZA KRYTYKĘ LGBT!”

✍️ PODPISZ PETYCJĘ DO WSZYSTKICH KLUBÓW I KÓŁ SEJMOWYCH – NIECH ODRZUCĄ SZKODLIWĄ USTAWĘ!

Szanowni Państwo Posłowie!

Ministerstwo Sprawiedliwości pod wodzą Adama Bodnara przygotowuje ustawę o karaniu za krytykę środowiska LGBT. Pomysł wspierają skrajnie lewackie organizacje, a pomaga im wiceminister Krzysztof Śmiszek, znany lobbysta LGBT, który sam twierdzi, że jest gejem.

Pojęcie ,,mowa nienawiści” ma szeroki zakres, można do niego zakwalifikować wiele rzeczy. Za pomysłem Krzysztofa Śmiszka stoi chęć ukrycia niewygodnych faktów o zagrożeniach, jakie niesie za sobą ruch LGBT. Środowisko to nie radzi sobie z faktami na swój temat, więc chce karać ludzi mówiących prawdę. W praktyce projektowane przepisy będą oznaczać cenzurę. O LGBT będzie można wypowiadać się wyłącznie pozytywnie. W ten sposób geje i lesbijki chcą zdusić debatę, która mogłaby się odbyć, gdy będą zgłaszać pomysły legalizacji homoślubów i homoadopcji. Karanie za przestrzeganie przed zagrożeniami dla dzieci i całych społeczeństw nigdy nie powinno mieć miejsca w państwie prawa.

Nie zgadzam się na ograniczanie wolności słowa w Polsce. Oczekuję, że zagłosują Państwo przeciw przygotowywanej ustawie. Chcę, aby konstytucyjne wolności były w Polsce chronione, a nie odbierane z uwagi na partykularne interesy lobby homoseksualnego.

Z poważaniem,
✍️ TWÓJ PODPIS, który możesz złożyć pod petycją w linku w pierwszym komentarzu!

#StopDeprawacji #StopPromocjiSodomii
#StopSeksualizacji #Normalność #Rodzina