Nie chcesz Zielonego Ładu i niszczenia gospodarki w imię klimatycznych wariactw❓ 9 czerwca głosuj na Konfederację❗

Przed nami ostatnie 3 tygodnie kampanii wyborczej, prosimy o wielką mobilizację i wsparcie! Z Waszą pomocą możemy wprowadzić silną reprezentację do walki o interes Polski. Damy z siebie wszystko! Idziemy do europarlamentu zatrzymać te wszystkie klimatyczne wariactwa płynące z Brukseli, jak Zielony Ład, Fit for 55, przymusowe remonty klimatyczne budynków, czy ograniczanie aut spalinowych!

Wyrzućmy to wszystko do kosza i skończmy z tym ekofanatyzmem, które zrujnuje nasze rolnictwo i całą gospodarkę! Tego gwarantem jest Konfederacja! 🇵🇱
#ChcemyŻyćNormalnie