NIE CHCEMY W POLSCE MASOWEJ I NIEKONTROLOWANEJ IMIGRACJI! #DrużynaBrauna

Podobne

Udostępnij

NIE CHCEMY W POLSCE MASOWEJ I NIEKONTROLOWANEJ IMIGRACJI!

#DrużynaBraunaŹródło

3 KOMENTARZE

 1. Polska prawica może postawić na sprawdzone rozwiązania

  Niezłym przykładem sukcesu prawicy w Europie jest to, co zrobiła Giorgia Meloni we Włoszech. Oparła ona swój program polityczny na obronie rodziny, obronie narodowej i chrześcijańskiej tożsamości oraz na obronie suwerenności państwa i bezpieczeństwa granic.
  Tematyka rodziny jest o tyle wdzięczna, że tworzy duży pozytywny przekaz i mocno kontrastuje z lewicową agendą. Tożsamość jest czymś czego ludzie zazwyczaj nie chcą porzucać i tutaj jest duże pole do zbierania politycznych punktów. Obrona suwerenności i bezpieczeństwo może być również wdzięcznym tematem jeśli umiejętnie się w tym poruszają prawicowi politycy.

  Zobaczmy fragment podlinkowanego poniżej artykułu:
  „– Dlaczego rodzina jest dla nich wrogiem? Dlaczego rodzina jest tak przerażająca? Na te pytania jest jedna odpowiedź: ponieważ rodzina nas definiuje. Bo to nasza tożsamość. Ponieważ wszystko, co nas określa, jest teraz wrogiem dla tych, którzy chcieliby, abyśmy nie mieli już żadnej tożsamości i byli po prostu doskonałymi konsumentami niewolnikami. I tak atakują tożsamość narodową, tożsamość religijną, tożsamość płciową, tożsamość rodzinną – mówiła w 2019 r. Meloni.
  Twierdziła wtedy, że przeciwnicy wartości rodzinnych chcą, by ludzie byli „konsumentami doskonałymi”.
  – Nie mogę zdefiniować siebie jako Włoszki, chrześcijanki, kobiety, matki. Nie. Muszę być obywatelem X, płcią X, rodzicem nr 1, rodzicem nr 2. Muszę być numerem. Bo kiedy będę tylko numerem, kiedy nie będę miała już tożsamości ani korzeni, wtedy będę idealnym niewolnikiem na łasce spekulantów finansowych. Doskonałym konsumentem – wskazywała.
  Według Meloni to jest powód, „dla którego wzbudzamy tyle strachu”. – Dlatego to wydarzenie budzi tyle strachu. Bo nie chcemy być liczbami. Będziemy bronić wartości istoty ludzkiej. Każdej pojedynczej istoty ludzkiej – zapewniała.”

  Źródło:
  https://www.tvp.info/62974627/giorgia-meloni-i-zwyciestwo-we-wloszech-dlaczego-nie-lubi-jej-bruksela-i-polska-opozycja-to-nagranie-tlumaczy-wszystko-

  Nic tylko brać i czerpać. Naprzód polska prawico!

spot_img