Nie chcę, żeby moje dzieci i ich dzieci żyć musiały w świecie, w którym decyduje chora umysłowość i duchowość – satanistyczna duchowość, nawiasem mówiąc – takich dyktatorów mód intelektualnych i politycznych jak Klaus Schwab czy Bill Gates, czy Harari… A to są ludzie, których mają za autorytety rządzący dzisiaj Polską! I premier, i prezydent jeżdżą do tego Davos czy na jakieś inne spotkania, i po prostu odbierają dyrektywy… Jedne dyrektywy odbierają w Brukseli – tu rozgłośnie często rozdzierają szaty, ale implementują, wdrażają, robią czego się od nich oczekuje – inne dyrektywy odbierają w Waszyngtonie. A my chcemy, żeby Polacy odbierali dyrektywy w Warszawie, żeby Polską rządziło się z Warszawy, a nie z jakiejś obcej planety!

#ŻebyPolskaByłaPolska 🇵🇱
#KonfederacjaKoronyPolskiej