Nie boimy się tego powiedzieć wprost: Konfederacja nie poprze wprowadzenia 800+ …

Podobne

Udostępnij


Nie boimy się tego powiedzieć wprost: Konfederacja nie poprze wprowadzenia 800+ ‼️

Gdy pseudo-opozycja z KO, Lewicy, PSL i Polski2050 popiera kolejne PiS-owskie programy rozdawnictwa tylko #Konfederacja proponuje kompleksowe obniżki podatków, uproszczenie przepisów i wolność gospodarczą! Chcemy, żebyście zarabiali więcej dzięki swojej pracy!

PiS i PO ze swoimi przystawkami nie mówią Polakom, że już dzisiaj każde dziecko, które urodzi się w Polsce dziedziczy aż 42 tysiące złotych długu od państwa. Co więcej: koszt obsługi długu przekroczy w tym roku 100 miliardów złotych!

Bardzo nas cieszy, że zaczyna to rozumieć coraz więcej Polaków. Jak wynika z niedawnego sondażu IBRiS dla „Rzeczpospolitej” ulga podatkowa na dzieci i podnoszenie kwoty wolnej od podatku jest lepszą pomocą dla polskich rodzin niż waloryzacja świadczenia 500+. Ulgi w podatkach dla rodzin wskazało 61,5 proc. (na dzieci) i 65,7 proc. respondentów (w wyższej kwocie wolnej), a pomoc w świadczeniu 500 zł na dziecko, który ma być waloryzowany do kwoty 800 zł – ponaddwukrotnie mniej osób (zaledwie 23 proc.).
Polacy zaczynają rozumieć skąd biorą się pieniądze na programy socjalne i jak duży wpływ ma rozdawnictwo na inflację i drożyznę! Dlatego śledź nasze profile i UDOSTĘPNIAJ nasze treści, aby jak najmocniej przebić się przez medialną cenzurę!Źródło

2 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj