NIE BĘDZIE KOMISJI ŚLEDCZEJ DS. COVID-19 Pomysł Konfederacja odrzuciła oczywiś…

Podobne

Udostępnij


NIE BĘDZIE KOMISJI ŚLEDCZEJ DS. COVID-19 ‼️

Pomysł Konfederacja odrzuciła oczywiście uśmiechnięta Platforma Obywatelska, która tak chętnie bierze się za różne komisje śledcze, ale tylko te dla nich wygodne…

Parę słów od posła Grzegorz Płaczek – Kobiór, który koordynuje ten temat:

„❌ Wygląda na to, że W TYM KRAJU MOŻNA KRAŚĆ I KRZYWDZIĆ LUDZI BEZ KONSEKWENCJI. Mam informację dla:
🆘 wszystkich, którzy ZOSTALI pokrzywdzeni w czasie lockdown’ów,
🆘 tych, którzy CZUJĄ całym sobą, że poprzednia władza łamała prawo – kupując respiratory od instruktora narciarskiego czy ściągając (niespełniające standardów) maseczki Antonowem z Chin.
🆘 Polaków, którzy NIE mogli wchodzić po parków i odwiedzać swoich bliskich na cmentarzach.
🆘 wszystkich, których bliscy umarli samotnie w szpitalach (na szczęście bezpiecznie – bo w maseczkach)…
➡️ Kilka tygodni temu złożyłem na ręce Pana premiera @donaldtusk oraz @KO_Obywatelska (w polskim Sejmie) pismo z oficjalną prośbą o POPARCIE dla Uchwały powołującej „Komisję Śledczą ds. Covid-19”. Aby komisja mogła powstać, pod wnioskiem musiałoby się podpisać co najmniej 46 posłów. Jako poseł chciałem (i nadal chcę) rozliczyć sprzedajnych „ekspertów” i polityków, którzy w czasie pandemii łamali prawo – te osoby wciąż śmieją się Polakom w twarz. A że obecna władza obiecywała rozliczenie winnych, zebranie podpisów wydawało się czystą formalnością. Jednak, pomimo mijających tygodni, NIE było reakcji na złożone przeze mnie pismo, a partia @nowePSL podczas rozmów kuluarowych… odmówiła złożenia podpisów. W związku z tym złożyłem kolejne pismo – tym razem w trybie „interwencji poselskiej” do Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej (KO). 🤥 Zadałem pytanie: jesteście Państwo ZA czy PRZECIW rozliczeniu winnych, którzy krzywdzili Polaków w czasie pandemii? Bo obiecywaliście coś Polakom… I teraz dochodzimy do sedna.
➡️ Właśnie otrzymałem… odpowiedź na moją interwencję poselską od Przewodniczącego Klubu Parlamentarnego KO. Odpowiedź brzmi: NIE! Komisji NIE będzie. 🤯 Obecna władza NIE poprze prób rozliczenia zdrajców. Niesamowite… Przyznam, że, jako poseł, jestem w kropce. Ale nie ustaję w walce.
➡️ Polko i Polaku – ktoś ma inny pomysł, jak wsadzić winnych do paki? Bo władza tego nie chce, a na Prokuraturę także nie mogę liczyć. Skąd wiem? Wiem, bo próbowałem także i tej drogi.”

Ale my się nie zrażamy i będziemy walczyć o to rozliczenie dalej!

#KonfederacjaŹródło

2 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj