Nazywam się Tomasz Grabarczyk. Od 10 lat lat działam publicznie, ponieważ wierzę w prawdziwą pokoleniową zmianę w polskiej polityce. W państwo, które nie łupi własnych obywateli, nie zagląda im do domów i nie generuje uciążliwej biurokracji.

Wierzę w wolny rynek, niskie podatki, pracowitość i przedsiębiorczość Polaków. Wierzę, że dobrobyt bierze się z pracy, a nie z zasiłków socjalnych.

Niech każdy żyje jak chce, po swojemu, według własnych potrzeb, byle nie ingerował w wolność innych. Politycy nie są od ustawiania nam życia!

Wejdź na grabarczyk2023.pl i dowiedz się o mnie więcej 😉

15 października liczę na Twój głos 😎

1. Zachęcam do DOBROWOLNYCH wpłat na wsparcie mojej kandydatury! Za każdą pomoc serdecznie dziękuję 🙂

Rachunek do wpłat: 38 1020 1026 0000 1802 0395 5127

Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Tomasz Grabarczyk

Nazwa i adres odbiorcy:
    Konfederacja Wolność i Niepodległość,
    ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa

‼️ Niedopuszczalne jest wykonywanie przelewu:
    – z rachunku firmowego lub zagranicznego,
    – poprzez internetowych pośredników płatności,
    – przez osoby, które nie posiadają obywatelstwa polskiego lub nie mieszkają na stałe w Polsce.