Nawet Pfizer przyznaje, że ich preparaty zwiększają ryzyko chorób serca Ameryka…

Podobne

Udostępnij


⛔Nawet Pfizer przyznaje, że ich preparaty zwiększają ryzyko chorób serca‼️

🇺🇸Amerykańska Agencja Żywności i Leków zatwierdziło wykorzystanie szczepionki Pfizer i BioNTech na sezon 2023/2024. W opisie produktu wskazano, że 💉szczepionki, wykazują zwiększone ryzyko zapalenia mięśnia sercowego i zapalenia osierdzia. Powikłania występują najczęściej w ciągu jednego tygodnia po zaszczepieniu, zaś najwyższe obserwowane ryzyko jest w grupie 👦dzieci płci męskiej w wieku 12-17 lat.

📣Fakty, o których w czasie największej covidowej histerii mieli odwagę mówić wyłącznie niezależni naukowcy i antysystemowi politycy (🇵🇱w Polsce przede wszystkim przedstawiciele Konfederacji), po cichu wychodzą na jaw i są potwierdzane u samego źródła, czyli w charakterystyce sporządzanej przez producentów szczepionek na COVID-19.

⚠️Za stawianie podobnych tez o zwiększonym ryzyku chorób serca po przyjęciu preparatu – dzisiaj bezsprzecznie potwierdzonych – lekarze, naukowcy, działacze społeczni czy politycy musieli liczyć się z szerokim wachlarzem konsekwencji, od publicznego napiętnowania i wyszydzenia, przez cenzurę, aż po odebranie prawa do wykonywania zawodu.

🔴Za te totalitarne praktyki nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności. A nowe preparaty, mimo potwierdzenia ich szkodliwych skutków, wciąż są dopuszczane do obrotu.

Bez satysfakcji musimy stwierdzić, że Konfederacja znów miała rację w sprawie polityki pandemicznej❗


71 osób polubiło posta

Źródło

spot_img