Nasza kampania toczy się nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, ale i w mniej…

Podobne

Udostępnij


Nasza kampania toczy się nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, ale i w mniejszych miejscowościach, a także wsiach. Wczoraj wspólnie z Marek Szewczyk odwiedziliśmy gospodarstwo rolne w Smardzewie w powiecie sieradzkim.

Rozmawialiśmy z rolnikami na temat trapiących ich problemów, a także mogliśmy zobaczyć jak na co dzień wygląda ich ciężka praca. Konfederacja jako jedyna broniła polskich rolników m.in. przed antyrolniczą „Piątką Kaczyńskiego”, czy też zalewem ukraińskiego zboża „technicznego”.

Konfederacja to najlepsze rozwiązanie dla polskiej 🇵🇱 wsi!


nasza kampania toczy się nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, ale i w mniej...
nasza kampania toczy się nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, ale i w mniej...
nasza kampania toczy się nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, ale i w mniej...
nasza kampania toczy się nie tylko w wielkich ośrodkach miejskich, ale i w mniej...Źródło

9 KOMENTARZE

 1. Konfederacja pospołu z PiSem to najbardziej okrutna dla zwierząt partia, która nie raczyła się ustosunkować do żadnego punktu poprawy dobrostanu zwierząt, która chce w dodatku rozmontować społeczny system ich ratowania. Komu leży na sercu los zwierząt nie może nawet myśleć o głosowaniu na to ugrupowanie.

 2. Post typu wszystko w jednym. Jak najbardziej do jak najszerszego udostępniania, szczególnie teraz – przed wyborami.

  Prawo i Sprawiedliwość deklaruje, że chce wprowadzić Demokrację Bezpośrednią, ale tylko w wymiarze LOKALNYM (za wyjątkiem zmiany ordynacji wyborczej). Polska Jest Jedna chce do tego Demokracji Bezpośredniej w wymiarze OGÓLNOKRAJOWYM ! tzn. też chce tego co PiS jeśli chodzi o Demokrację Bezpośrednią, a DO TEGO chce zapisów w Konstytucji na temat skutecznych narzędzi DB jak Weto, Inicjatywa i Referendum OGÓLNOPOLSKIE ! Niektórych rozczaruję, jak powiem, że Konfederacja nic z tego nie chce. Poza tym wydaje się, że ma najlepszy program dla Polski – podkreślam WYDAJE SIĘ ! bo najlepszym programem dla Polski jest Demokracja Bezpośrednia, gdzie my zwykli obywatele też mamy coś do powiedzenia.

  Nie wiem czy wcześniej, w poprzednich wyborach Prawo i Sprawiedliwość miało w swoim programie zamianę ordynacji wyborczej. Teraz zagłosuję na Polska Jest Jedna, ale daję też ostatnią szansę PiS i jak ktoś zamierza na nich głosować to nie będę aż tak protestować jakby ten ktoś miał zagłosować na Lewicę, PO czy Trzecią Drogę, czyli te opcje które mają wg. słów Kołodziejczaka „wszystkie poglądy”, a tak naprawdę nie mają żadnych, tylko chcą się dorwać do władzy i czerpać z tego osobiste korzyści.

  Jako jedyni kandydaci Polska Jest Jedna mówią chociaż ogólnie o zmianach w Konstytucji i zapisie Weta Obywatelskiego w wymiarze ogólnopolskim w kontekście tego co mają w programie, czyli znowu ogólnie „wprowadzenie Demokracji Bezpośredniej”, czy w innym miejscu „wprowadzenie elementów Demokracji Bezpośredniej”. No może za wyjątkiem zmiany ordynacji wyborczej, którą w swoim programie ma również Prawo i Sprawiedliwość – gdzie jest to postulat Kukiz’15 wynegocjowany z prezesem Jarosławem Kaczyńskim przez Pawła Kukiza.

  Poniżej link do nagrania fragmentu z niedawnego spotkania z Rafał Piech odnośnie Demokracji Bezpośredniej.

  Polska Jest Jedna chce Demokracji Bezpośredniej w Polsce. PJJ chce nowego zapisu w konstytucji jakim jest Weto Obywatelskie, czyli jak jakaś ustawa nam się nie podoba, to zbieramy określoną ilość podpisów za odrzuceniem tej ustawy (dajmy na to -> 100 tysięcy), a po uzyskaniu odpowiedniej ilości podpisów rząd musi rozpisać na ten temat referendum ogólnopolskie i wynik tego referendum jest wiążący, czyli rząd musi zrobić tak, jak NARÓD rozkazał mu w referendum i to musi to zrobić niezwłocznie tzn. najszybciej jak się tylko da. Analogicznie referendum wiążące w wyniku Inicjatywy Obywatelskiej, kiedy to my obywatele zbieramy podpisy pod ustawą, którą chcemy wprowadzić. Wiąże się z tym też znaczne obniżenie progu do ważności w takim referendum ogólnokrajowym, a docelowo być może nawet referendum bezprogowe.

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2330143450501291&id=100005169765162

  1. Powiedział „skuteczne referendum” -> rozumiem, że wiążące i bezprogowe, albo przynajmniej znacznie obniżony próg, bo inaczej nie będzie skuteczne. (w latarniku wyborczym deklarują, że bezprogowe)

  2. Weto Obywatelskie – nowy zapis w konstytucji, potrzebny, ale brakuje wyjaśnienia ze strony Rafała Piecha jakby to miało wyglądać praktycznie -> wystarczyłoby wspomnieć, że do ważności potrzeba by było określonej ilości podpisów (dajmy na to np. 100 tysięcy) i miałoby to też skutkować „skutecznym” referendum w związku z tym.

  3. Znowu ogólnie zapisy w konstytucji odnośnie Demokracji Bezpośredniej – tu mógłby dodać, że ważne inicjatywy obywatelskie będą musiały być poddane pod referendum ogólnokrajowe niezwłocznie, czyli najszybciej jak się tylko da.

  Reasumując nie jest najgorzej, dobry kierunek, ale wymaga dalszego uszczegóławiania najlepiej pod okiem eksperta – profesora Mirosława Matyji.

  Skoro deklarują w programach wprowadzenie Demokracji Bezpośredniej w Polsce, albo chociaż niektórych jej elementów jak zmiana ordynacji wyborczej, to szansa na to staje się większa i mamy lepszą podstawę, by tego od nich wymagać po wyborach. Poza tym partie prawicowe przynajmniej w pewny stopniu bronią życia ludzkiego i normalności jak na przykład to, że za małżeństwo uznaje się tylko związek mężczyzny i kobiety, a nie jakieś wynaturzenia. Jeśli nie oddasz głosu na Polska Jest Jedna, czy Prawo i Sprawiedliwość albo Konfederacja, to będziesz tępiony przez Lewicę w imię źle pojętych praw kobiet i pseudoekologii. Niegłosowanie zwiększa szanse na zwycięstwo zboczeńców i zwyrodnialców – dlatego pójście do wyborów jest obowiązkiem chrześcijanina katolika.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj