Nasz przyjaciel Dariusz Badach, wielki Polak, kochający szczerze naszą ojczyznę i tradycyjne wartości, działacz społeczny, członek Konfederacja Korony Polskiej Korona Szczecin wczoraj odszedł do Pana. Niech Bóg ma Cię w Pamięci! Niech Jego Miłość Cię ogarnia i przytula. Miej Życie Wieczne. To wielka strata, ale wielka pamięć Twojego życia na zawsze pozostanie z nami.

– Marcin Sowiński, przewodniczący Korona Szczecin wraz z pozostałymi Działaczami i Zarządem Konfederacja Korony Polskiej.

Głębokie wyrazy współczucia dla Rodziny. Dołączamy do modlitw za Duszę Zmarłego Pana Dariusza. Niech spoczywa w pokoju wiecznym! ✝️