NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 73 lata temu, 1 marca 1951 roku, k…

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

📣 73 lata temu, 1 marca 1951 roku, 🚩 komuniści zamordowali IV Zarząd Główny Zrzeszenia „Wolność i Niezawisłość” w składzie:
🔸 Łukasz Ciepliński
🔸 Mieczysław Kawalec
🔸 Józef Batory
🔸 Adam Lazarowicz
🔸 Franiczesk Błażej
🔸 Karol Chmiel
🔸 Józef Rzepka

☞ Data ta została przyjęta jako podstawa 🇵🇱 Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

⚠️ Dla 🇵🇱 Ruchu Narodowego Żołnierze Wyklęci to Bohaterowie szczególni, wielu powiem z nich było członkami organizacji narodowych, takich jak Stronnictwo Narodowe, Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny i ich wojskowych formacji: Narodowej Organizacji Wojskowej, Związku Jaszczurczego, Narodowych Sił Zbrojnych i Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.

☞ Wyklęci pamiętali, że we wrześniu 1939 roku nasza 🇵🇱 Ojczyzna została zaatakowana przez dwóch wrogów: Niemców i Sowietów. Klęska Niemiec w II wojnie światowej nie była końcem walki o niepodległość 🇵🇱 Polaków – do kraju wdarli się wypierając Niemców wierni Kremlowi 🚩 komuniści, zarówno ze Związku Sowieckiego, jak i znajdujący się na ich usługach zdrajcy. Konieczna była dalsza walka o niepodległość 🇵🇱 Polski.

🇵🇱 Żołnierze Wyklęci walczyli o Polskę suwerenną, niepodległą, silną. O Polskę narodową i katolicką. O 🇵🇱 Wielką Polskę!

✔️ Współcześni narodowcy są spadkobiercami Żołnierzy drugiej konspiracji❗️
✔️ Składamy dziś hołd naszym 🇵🇱 Bohaterom – poległym, pomordowanym i prześladowanym w walce z 🚩 komunizmem. Cześć i chwała Bohaterom❗️
📢 W całej Polsce odbywać się będą organizowane przez Ruch Narodowy i inne organizacje narodowe uroczystości upamiętniające Żołnierzy Wyklętych. Zachęcamy do uczestnictwa w nich.

CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM‼️
WIECZNA HAŃBA KOMUNISTOM‼️