NARÓD MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM Zachęcam do udziału we wrocławskiej manifestac…

Podobne

Udostępnij


NARÓD MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM ❗️

Zachęcam do udziału we wrocławskiej manifestacji dla polskich żołnierzy i funkcjonariuszy strzegących granic Rzeczypospolitej!

Za Młodzież Wszechpolska – Okręg Dolnośląski:
🗣️ Od kilku dni opinię publiczną bulwersuje sytuacja na wschodniej granicy oraz sprawa zatrzymania żołnierzy za użycie broni. Przedwczoraj doszła do nas kolejna tragiczna informacja – jeden z żołnierzy ugodzonych nożem przez próbującego się przedrzeć imigranta, zmarł w szpitalu.

‼️ Środowiska liberalne, celebryci i reszta tzw. „elit” nieprzerwanie miesza z błotem wojsko i straż graniczną, wykrzykując hasła o „prawach człowieka” i nazywając prace naszych strażników „bestialstwem”. To oni wraz z obecnym rządem mają krew polskich bohaterów na rękach! Mamy tego dość!

🥇 Jako polscy patrioci, narodowcy stoimy murem za polskimi żołnierzami i funkcjonariuszami. Żądamy, aby zezwolono żołnierzom używania broni w sytuacji zagrożenia życia swojego lub obrony naszego państwa. Zasługują na ordery, a nie areszty i sprawy sądowe!

✊ Pokażmy swoją solidarność i sprzeciw wobec obecnego traktowania naszych polskich bohaterów na nadchodzącej manifestacji. Weź ze sobą polską flagę oraz biały lub czerwony znicz – zróbmy dla naszych bohaterów biało-czerwone morze❗

🗓️ 10.06 (poniedziałek)
📍 Pomnik Aleksandra Fredry, Wrocław
⏰ 18:00
Po pikiecie w milczeniu przejdziemy do kościoła na Piasku, w którym o 20:00 odbędzie się msza św. w intencji śp. szer. Mateusza Sitka i w intencji bezpiecznej służby dla wszystkich polskich mundurowych✝️
🇵🇱 NIE BĄDŹ BIERNY❗
OKAŻ WSPARCIE POLSKIEMU MUNDUROWI❗


19 osób polubiło posta

Źródło

spot_img