Największe agroholdingi działające na Ukrainie Wbrew pozorom agroholdingi na Ukr…

Podobne

Udostępnij

Największe agroholdingi działające na Ukrainie👇 Wbrew pozorom agroholdingi na Ukrainie nie zajmują się głównie uprawą zbóż i oleistych, ale także produkcją drobiu, bydła mięsnego, cukru, który w dużej mierze eksportują.


164 osób polubiło posta

Źródło

8 KOMENTARZE

  1. Do „zachodnich” agroholdingów znajdujących się na Ukrainie częściowo należy również infrastruktura tory, pociągi itp. Ciekawostką jest to, że tory są zrobione z metalu, który odpycha nadlatulące rosyjskie bomby i min. dlatego zboże może jechać nawet podczas wojny.

  2. Kernel z ukraińskim oligarchą jako właścicielem funduszu z Luksemburga ładnie wydymał polskich akcjonariuszy. To chyba w ramach podziękowania za pomoc dla ich kobiet i dzieci bo tak nas bardzo kocha. Az strach pomyśleć co by zrobił jakby nas nie kochał.

  3. Trzeba przyznać że na Ukrainie rośnie duża konkurencja dla polskiego rolnictwa.
    Niewątpliwie tworzą ją bardzo duże agroholdingi aczkolwiek są tam też i mniejsze gospodarstwa rolne, których część nie jest taka mała.

    Mam nadzieję że jak obecnie rolnicy zjednoczyli się by walczyć o swój byt tak później połączą siły by tworzyć grypy producentów i spółdzielnie rolnicze.

    Zainteresowanych specyfiką ukraińskiego rolnictwa zapraszam na mój profil. Napisałem trzy posty na temat rolnictwa Ukrainy.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj