NADZIEJA JASKÓŁKA (nr 3.) – KANDYDATKA REKOMENDOWANA PRZEZ KRZYSZTOFA BOSAKA W M…

NADZIEJA JASKÓŁKA (nr 3.) – KANDYDATKA REKOMENDOWANA PRZEZ 🇵🇱KRZYSZTOFA BOSAKA W MAŁOPOLSCE I ŚWIĘTOKRZYSKIEM‼

„📢 W okręgu 10 do 🇪🇺 Parlamentu Europejskiego, łączącym województwa małopolskie i świętokrzyskie, warto oddać głos na Nadzieję Jaskółkę, „trójkę” na liście 🇵🇱 Konfederacji.

✅ Nadzieja Jaskółka od wielu lat aktywnie działa w 🇵🇱 Ruchu Narodowym, przez jakiś czas pełniła funkcję prezesa krakowskich struktur. Angażuje się w działalność społeczną, między innymi należy do założycieli komitetu „Kraków dla kierowców”, sprzeciwiającego się wprowadzeniu tzw. stref czystego transportu, które w praktyce mają być bardziej strefami wykluczenia komunikacyjnego.

✅ Z zawodu jest nauczycielką i neurologopedą, stąd w działalności politycznej często akcentuje zagadnienia związane z wychowaniem, szkolnictwem i służbą zdrowia. Ma wiele pomysłów, jak można usprawnić działanie systemu edukacji.

✅ Mieszka w Krakowie. Pochodzi z dawnych Kresów, stąd bliskie są jej sprawy Polaków za naszymi wschodnimi granicami. Polskiej kultury i języka uczyła się najpierw w domu, dlatego bardzo ceni edukację domową oraz stara się bronić prawa rodziców do wychowywania dzieci w zgodzie z wyznawanymi wartościami. Z pasji zajmuje się się również ikonografią, jest współautorką książki „Ikony Zbawienia”. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą.

✅ Nadzieja jest wierna wyznawanym wartościom. Warto ją wysłać do Brukseli, by tam reprezentowała polski interes narodowy!”

#DrużynaBosaka

58 osób polubiło posta