Na moim kanale na YT właśnie pojawił się nowy odcinek serii Mentzen Grilluje. …

Na moim kanale na YT właśnie pojawił się nowy odcinek serii Mentzen Grilluje.

Zapraszam!

1. Jeśli naprawdę Tusk przesłał takie odpowiedzi to chyba on sam albo ktoś, kto to pisał za, dużo na oglądał się serialu „Ranczo”. Tam był taki jednej odcinek kiedy Kozioł w ogóle nie ogarniał żadnych tematów politycznych to Czerepach napisał mu na jednej kartce odpowiedzi na wsyzsektie pytania jakie może usłyszeć od dziennikarzy. A te odpowiedzi właśnie brzmiały m.in tak: że to jest za poważny temat, że wymaga wielu konsultacji, że nie da się problemu rozwiązać jedną ustawą itp. 😂😂😅 Brawo tuskowcy, czerpiecie inspiracje z serialu TVP 😂🤦

2. Wydaje mi się, że warto zbadać retorykę mówiącą o tym, że to głównie Żydzi byli ofiarami niemieckich obozów koncentracyjnych na terenie Polski. Dostępne są wypowiedzi ocalałych Polaków, z których jasno wynika, że ilość mordowanych tam naszych rodaków, znacznie przewyższała liczbę mordowanych Żydów. Bardzo krzywdzącym wydaje się wieczne ubolewanie nad krzywdą narodu żydowskiego, umniejszając rozlew polskiej krwi, dając nam, w ramach rekompensaty – „polskie obozy śmierci”.

3. Polityka otwartych granic to jest kalkulacja długoterminowa w wymiarze gospodarki. Wkładam kij w mrowisko xd Prędzej czy później taki imigrant będzie musiał się dostosować i zaaklimatyzować. Owszem on może wywołać bunty czy burdy na ulicy i nie pracować na początku ,ale długoterminowo coś robić jednak będzie musiał inaczej zginie. Jego dzieci to już na bank w systemie będą w pełni pracować i płacić podatki , i będą chcieli być normalnymi obywatelami. Gospodarkę USA czy Europy to od zawsze ratowało niewolnictwo czy imigracja teraz..