Na 9 czerwca zaplanowano wybory do Europarlamentu. Z województwa śląskiego, z 2…

Podobne

Udostępnij


Na 9 czerwca zaplanowano wybory do Europarlamentu. Z województwa śląskiego, z 2 miejsca startuje Roman Fritz – Poseł na Sejm RP, na którego oddam swój głos. Dlaczego?

👉 Unia Europejska szykuje nam gigantyczną reformę budowlano-energetyczną, przez którą albo się zadłużymy na setki tysięcy złotych by docieplić domy, albo zostaniemy z nich wywłaszczeni.

👉 Piece na ekogroszek i gaz już nie są „eko”. Lada moment znowu będziemy zmuszani do wymiany pieców, tym razem na pompy ciepła i fotowoltaikę. Przy czym zimą panele słoneczne są bezużyteczne, a pompy generują gigantyczne koszty.

👉 Od lipca ceny prądu pójdą w górę. Będziemy mieć najdroższy prąd w Europie. Średnio 2 razy droższy niż w innych krajach.

👉 Unijny Zielony Ład jest nastawiony na zniszczenie polskiego rolnictwa. Jeśli się uda, to będziemy mieć do wyboru tylko zatrutą żywność z Ukrainy albo mąkę z chrząszczy i syntetyczne mięso od zachodnich koncernów.

👉 Tęczowy faszyzm w szkołach i strefy no-go w miastach to już unijny standard.

Roman Fritz już od dłuższego czasu spotyka się na rozmaitych szczytach międzynarodowych, gdzie skutecznie reprezentuje Polskę wśród środowisk, które tak jak my, sprzeciwiają się unijnej tyranii. Od kiedy został posłem, pracuje za granicą jeszcze intensywniej. A że jest poliglotą, to tym skuteczniej będzie walczył o normalność w Europie.

✅️ Zachęcam do głosowania na „dwójkę” Konfederacji w woj. śląskim. Roman Fritz jest rodowitym Ślązakiem i nie da sobie tam „w kaszę dmuchać”. Ma szansę być jak kiedyś Nigel Farage. I to bodaj w pięciu językach.

Polecam tego kandydata 🙂


34 osób polubiło posta

Źródło

2 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj