MZ rozpoczęło właśnie w polskich placówkach służby zdrowia nowe akcje przymusu d…

Podobne

Udostępnij


👉MZ rozpoczęło właśnie w polskich placówkach służby zdrowia nowe akcje przymusu do szczepień medyków.
👉Tym razem zaczynają od MMR2. Stanowisko Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia – Medycy Nadziei jest zgodne ze stanowiskiem Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.
👉Tylko dobrowolność szczepień w Polsce! prosimy o zgłaszanie wszelkich form nacisków na medyków w Polsce w tym zakresie.
👉Prosimy o udostępnianie i polubianie naszej strony i tej wiadomości. Dziękujemy. #MuremZaMedykiem #StopNop Takie pismo otrzymują placówki medyczne w Polsce.


93 osób polubiło posta

Źródło

8 KOMENTARZE

  1. W okolicznych szkołach i przedszkolach a także przychodniach już krążą podobne pisma sugerujące wielki problem z odrą i straszące ludzi epidemia odry. Oczywiście namawiają do szczepień. Jeszcze chwila i bez paszportu szczepienia na odrę nie wejdą dzieci do przedszkoli i żłobków.I o to im chodzi, o „miękki przymus”.

  2. „Odra leczenie: Izolacja, leczenie wtórnych zakażeń bakteryjnych. Odra: leczenie objawowe, leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Właściwe pielęgnowanie, wietrzenie pokoju, nieprzegrzewanie dzieci.
    Podręcznik dla średnich szkół medycznych – 1998.
    Odra: nie ma leczenia swoistego. W odrze niepowikłanej stosuje się leczenie objawowe. Źródła jaskrawego światła powinny być przyćmione z powodu światłowstrętu. Podaje się leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Podręcznik: Choroby pasożytnicze i zakaźne – 1996.
    Powikłania: w krajach o wysokiej stopie życiowej choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem. Kraje o niskiej stopie życiowej to kraje afrykańskie.”

spot_img