Murem za polskimi przewoźnikami Protest przewoźników trwa i rozszerza się. Od…

Podobne

Udostępnij


🇵🇱 Murem za polskimi przewoźnikami‼ 🇵🇱

Protest przewoźników trwa i rozszerza się. Odchodzący PiS nie zablokował absurdalnego układu, w którym Polacy muszą spełniać „unijne standardy” wiążące im ręce, a jednocześnie są niszczeni przez ukraińskich przewoźników. Stawką jest rynek, który generuje ok. 6% polskiego PKB, ale najwidoczniej PiS takimi „groszami” się nie martwi…

Ukraińcy odpowiedzieli na protesty… biorąc polskie ciężarówki za zakładników. Polscy kierowcy znikali nagle z elektronicznych kolejek na granicach, przez co oczywiście nie mogli przejechać. A 20 dni takiego postoju oznacza dla polskiego przewoźnika 5000 euro kary. To ta wdzięczność za polską pomoc.

Protest rozszerza się na przejście graniczne w Medyce. Już jutro będziemy tam z nimi, by wspierać i nagłaśniać problem, do skutku. Celem jest m.in. przywrócenie zezwoleń na wjazd dla Ukraińców, czyli powrót sytuacji sprawiedliwej, w której polski przewoźnik na polskim terenie po prostu normalnie pracuje i zarabia. Na ten moment jesteśmy ogrywani na własnym polu, przy bierności rządu i szkodliwych regulacjach unijnych.

To musi się skończyć. Będziemy o to walczyć‼
Podajcie dalej‼


40 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj