Można na mnie zagłosować ;) Na razie wirtualnie w linku, który umieszczam w kom…

Podobne

Udostępnij


🔔 Można na mnie zagłosować 😉 Na razie wirtualnie w linku, który umieszczam w komentarzu, a już w najbliższą niedzielę w lokalach wyborczych! Ostatnie (24.) miejsce na liście Konfederacja w okręgu nr 36 ‼️

Urodziłem się 20 grudnia 1992 r. w Kaliszu i w tym mieście wychowywałem się i chodziłem do szkół.

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Z wykształcenia jestem prawnikiem. We wrześniu 2023 r. zostałem wpisany na listę radców prawnych w OIRP w Warszawie.

Jestem jednym z założycieli KoLiber Kalisz w czerwcu 2012 r. Od stycznia 2015 r. do stycznia 2016 r. byłem sekretarzem kaliskiego oddziału Stowarzyszenia KoLiber, a od stycznia 2016 r. do października 2017 r. był sekretarzem ogólnopolskim Stowarzyszenie KoLiber. W latach 2016 – 2018 współpracowałem z klubem poselskim Kukiz’15, a także z posłami Jakub Kulesza #Wolnościowcy i Stanisław Tyszka.

Od samego jej początku w Konfederacja. Od listopada 2018 r. do 2019 r. byłem sekretarzem krajowym Partii Korwin – obecnie Nowa Nadzieja. Jestem członkiem tej partii w okręgu kalisko-leszczyńskim. Cztery lata temu zdobyłem 15 000 głosów w wyborach do Sejmu.

Od listopada 2019 r. jestem członkiem Biura Prawnego w Kole Poselskim Konfederacja. Jestem autorem kilku projektów ustaw m.in. Tanie Paliwo, Stop Segregacji Sanitarnej, Likwidacja 15 podatków, czy Mój Dom Moja Twierdza.

W obecnych wyborach popiera mnie prezes Nowej Nadziei Sławomir Mentzen. Liczę także na Państwa poparcie 🙂

#Stoch2023 #Konfederacja


można na mnie zagłosować ;) na razie wirtualnie w linku, który umieszczam w kom...Źródło

spot_img