Mówiłem, że Ziobro i Sasin będą siedzieć, ale nie myślałem, że obok mnie w Sejmi…

Podobne

Udostępnij

Mówiłem, że Ziobro i Sasin będą siedzieć, ale nie myślałem, że obok mnie w SejmieŹródło

49 KOMENTARZE

  1. Panie Sławku, jak bardzo jestem za wywróceniem przez Was stołka,tak bardzo Panskie zachowanie w stosunku do urzędu Prezydenta RP i miejsca,w którym się Pan znalazł jako nasz reprezentant,było delikatnie mówiąc żałosne i haniebne. Przykro

  2. Więcej pokory Panie Sławomir Mentzen . Przez takie zachowania zamiast wywrócić stolik śmieje się z Was 95% Polski. Myślałem, że po wynikach wyborów trochę nabrał Pan pokory. A jednak nie. Nie ma Pan nic wspólnego z Prawicą. Niestety, a dobrze się Pan zapowiadał na początku. Ale skręcił Pan w drogę Showmana.

  3. Towarzystwo nieciekawe, dokładnie tak samo jak nieciekawe było Pana zachowanie w sejmie. Myślałam, że kto jak kto ale Pan będzie się zachowywał godnie i z poszanowaniem do miejsca, jakim jest sejm. A siedział pan rozwalony jak w barze, z telefonem w ręku i zerowym zainteresowaniem, że o Prezydencie już nie wspomnę.

  4. Mariusz Kaluzny, nie pierdol flekow ok. Najważniejsza sprawa w każdym kraju żeby dobrze funkcjonował jest gospodarka i cala ekonomia kraju z STABILNNYMI i z BALANSOWANYMI PODATKAMI DLA KAŻDEGO OBYWATELA! I do tego chyba dążył, dąży i będzie dążył DR. Sławomir Mentzen!

spot_img