Morawiecki przeklina ze sceny na spotkaniu z sympatykami w Łodzi

Podobne

Udostępnij

Mateusz Morawiecki to jeden z filarów kampanii PiS przed wyborami samorządowymi. Były premier spotkał się z wyborcami partii w Łodzi. W pewnym momencie powiedział to…

Subskrybuj nasz kanał ►
Odwiedź naszą stronę ►
Obserwuj nas na Instagramie ►
Twitter ►

żródło

40 KOMENTARZE

  1. Za 8 lat rządów PiS zarobiłeś 120 milionów złotych….!!!!! Wiem,chciałeś mieć 200 milionów,ale nie wyszło…boli co? A wiesz jak boli rodziców dzieci niepełnosprawnych? Młodych lekarzy, nauczycieli, robotników,…. przecież Ty ich okradles bezczelnie i jeszcze narzekasz???? Wszyscy pójdziecie do piekła za te kłamstwa, pewnie ja też. Trudno. Będziemy razem krzyczeć na diabła.

  2. To nie to Was pokonało, a wasze działania, ja szczerze głosowałam tak, bo nie chcę fałszu i ochłapów darmowych rzucanych społeczeństwu dla zamydlenia oczu, by móc rozkradać moje pieniądze i rozdawać je swoim. Co mi po 500 plus, dopłacie, nizszym wieku emerytalnym kiedy pieniądze z podatków, zamiast na rozbudowe gospodarki i kraju, idą na fundacje Rydzyka, na olaty dla tych co krzyczą, ze Tusk jest agentem, na wasze wille, honoraria…nie chcę ochłapów dla biedoty, to słabe… propagandy nie da sie słuchać, nigdy nie mówicie żadnych konkretów. Dziękujemy za 8 ponurych lat, bez poszanowania kobiet, swobody wyznania, swobody orientacji seksualnej. Drzałam o dziecko, bo lubiło tęczową torbę i niejeden raz spotkała się z wrogimi komentarzami – 12 latka!!!!Mówię Wam z cudowną radośćią – do widzenia, koniec fałszu i manipulacji!

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj