Moje pokolenie urodzonych po 1989 roku pierwszy raz stoi w obliczu tego, że nasza przyszłość nie maluje się w dobrych barwach. Nasz wysiłek, nasza praca są marnowane przez ludzi, którzy oparli swoją politykę na kupowaniu głosów kosztem ciężko pracujących Polaków. Ich udawanymi konkurentami są partie dążące do dokładnie tego samego: obiecać socjal i dorwać się do koryta. Dlatego potrzebna jest PRAWDZIWA ALTERNATYWA!

Nie potrzebuję rządu, który nade mną stoi i mnie wychowuje. Nie potrzebuję rządu, który mówi mi co mogę jeść, co mogę pić i czym mogę jeździć. Potrzebuję rządu, który pozwoli mi się rozwijać i normalnie żyć. Tego nie zagwarantuje nam Kaczyński, Tusk, Hołownia czy Biedroń. Zagwarantuje to KONFEDERACJA!

Walczmy o DOBRĄ PRZYSZŁOŚĆ!
#DobraPrzyszłość #OddamyWamPolskę 🇵🇱

1 KOMENTARZ