Moja kandydatura w tegorocznych wyborach to efekt chęci walki o nasze prawa, któ…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Moja kandydatura w tegorocznych wyborach to efekt chęci walki o nasze prawa, które przez ostatnie lata z taką łatwością były nam odbierane przez rządzących. Kto mnie obserwował ten wie, że braku chęci działania i odwagi cywilnej nie można mi odmówić – przez ostatnie niemal 3 szlone lata byłam wszędzie tam gdzie zdołałam, aby bronić naszej godności i wolności jeszcze wtedy zanim stało się to „modne”. Choć z natury mam wiele do powiedzenia, zdecydowanie określilabym siebie jako kobietę czynu – zapewniam, że tak jak do tej pory starałam się w miarę możliwości czynić dobrze, tak jeszcze więcej uczynię posiadając mandat poselski.
Jestem z Podkarpacia, działałam i działam dla tego regionu i zamierzam czynić to dalej. Znam doskonale jego specyfikę i problemy, urodziłam się tu, wychowałam i wychowuje moje dzieci – jestem jedną z Was, dlatego możecie mieć pewność, że wybieracie „swojego” człowieka do reprezentacji. Jakie są moje główne cele w tej kadencji i o co będę walczyć?
– koniec z przywilejami dla Ukraińców
– poprawa poziomu szpitalnictwa i opieki okołoporodowej
– walka z biurokracją i wspieranie przedsiębiorczości
– promowanie polskiego rolnictwa i lokalnych dostawców żywności
– walka z destrukcją młodego pokolenia
– ujawnienie i rozliczenie zdrajców narodu polskiego

I na koniec kilka słów do Pań – nie dajcie się dłużej nabierać na fałszywy obraz Konfederacji kreowany w mediach – nasze postulaty są zdecydowanie prokobiece, nastawione na poprawę warunków naszego życia rodzinnego, przedsiębiorczości oraz funkcjonowania w społeczeństwie! To z inicjatywy Kobiet Wolności i Niepodległości 1500 kobiet otrzymało pomoc wtedy kiedy inni jej nie udzielili, to politycy Konfederacji jako jedyni zasiadają w komisji ds. Opieki Okołoporodowej, to Konfederacja najgłośniej opowiada się za życiem – to nas cechuje spójność w słowie i działaniu! Liczą się fakty, a te są po naszej stronie! Jako kobieta konfederacji deklaruje, że będę reprezentować Was tak, jak sama chciałabym być reprezentowana.

Bez względu na wynik będę działać dla zawsze nadal, zawsze! Mam to we krwi. Dla nas i dla naszych dzieci!

moja kandydatura w tegorocznych wyborach to efekt chęci walki o nasze prawa, któ...
[ad_2]

47 osób polubiło posta

Źródło

7 KOMENTARZE

spot_img