Moja autorska książka, która porusza ważne i aktualne tematy związane z szczepie…

Podobne

Udostępnij


Moja autorska książka, która porusza ważne i aktualne tematy związane z szczepieniami. W jej rozdziałach znajdziesz informacje dotyczące obrony dzieci przed nielegalnymi szczepieniami oraz sposoby, jak chronić swoje dziecko po wyroku Trybunału Konstytucyjnego.

Dowiedziesz się także o prawach pacjenta w kontekście przymusu szczepień i zgłaszania NOP oraz poznasz analizę zmian w polskiej legislacji dotyczącej tego tematu.

Nie zabraknie również informacji na temat prawnych aspektów dopuszczalności szczepień, międzynarodowych standardów i obowiązujących przepisów.

Ta książka to niezbędna lektura dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat szczepień i praw z nimi związanych. Podążając za jej treścią, będziesz lepiej przygotowany do podejmowania świadomych decyzji dotyczących zdrowia swojego i swoich bliskich. Darmowa wysyłka na terenie całej Polski – www.kancelariawilk.plŹródło

15 KOMENTARZE

  1. Szkoda czasu na dyskusje, nie znam się na prawie i medycynie 🙁 Poproszę o dokument/karteczkę, że to szczepienie jest zgodne z prawem i nie ma negatywnego wpływu na zdrowie dziecka. Pod tym zaświadczeniem może się podpisać ministrantka zdrowia czy ministerka prawa , wystarczy też dyr. szkoły czy lekarz🙂 Bądźcie spokojni – nie podpiszą bo boją się odpowiedzialności jak diabeł święconej wody 🙂

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj