MILIONY NA KOLEJNE REZYDENCJE WŁADZY Rząd PiS kolejny raz udowadnia, że traktu…

Podobne

Udostępnij


MILIONY NA KOLEJNE REZYDENCJE WŁADZY

📣 Rząd PiS kolejny raz udowadnia, że traktuje 🇵🇱 Polskę jak prywatny folwark. Tym razem znów przyznał potężną dotację wynoszącą niemal 9️⃣ MLN złotych z rezerwy budżetowej na bazę konferencyjno-noclegową w Krościenku nad Dunajcem. Baza ta należy do ruchu oazowego, w którym działa… minister Henryk Kowalczyk.

Przez 3 lata rząd PiS wydał na ten cel aż… 2️⃣9️⃣ MILIONÓW ZŁOTYCH!

❗️ Co znamienne, na budowie tej bazy konferencyjno-noclegowej bardziej zależy chyba samemu rządowi, niż zainteresowanemu ruchowi oazowymi. Rząd wydał na ten cel 29 mln złotych, a kwesta na budowę centrum prowadzona przez oazowiczów zebrała zaledwie ok. 35 tysięcy złotych.

⛔️ Niestety regułą rządzących 🇵🇱 Polską stało się wydawanie publicznych pieniędzy, także tych z rezerwowych budżetów przeznaczonych na sytuacje nadzwyczajne i nieprzewidywalne. Budżet, agencje rządowe, spółki Skarbu Państwa − to wszystko pełni dla pisowców, ich rodzin i przyjaciół rolę „bankomatów”.

❗️ Brak pełnej przejrzystości i zasad finansowania, należytej kontroli, a przede wszystkim konsekwencji i odpowiedzialności za udowodnione już defraudacje – to spora zachęta do bezkarnej korupcji. Karą za nepotyzm i malwersacje milionowych kwot z krajowego budżetu nie może być tylko dymisja. Urzędnicy – zwłaszcza ci na najwyższych szczeblach – powinni ponosić odpowiedzialność karną i majątkową za swoje decyzje.

DOŚĆ ZAWŁASZCZANIA PAŃSTWA PRZEZ PIS‼️
DOŚĆ DEFRAUDOWANIA PIENIĘDZY PODATNIKÓW‼️


101 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj