Mieszkańcy Andrespola i Nowosolnej, jest sprawa! Do rady powiatu z waszych gmin startuje komitet KONFEDERACJA i BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY. Na miejscu numer 1️⃣ – Piotr Ziętara, wolnościowiec, aktywny działacz łódzkich struktur Konfederacji i Nowej Nadziei, student prawa i bardzo fajny, młody chłopak. Warto oddać na niego swój głos 😉

Piotrek oraz inni kandydaci do powiatu i Rady Miejskiej Łodzi z list naszego komitetu bronią mieszkańców Feliksina, którym władze Łodzi ograniczają możliwość zabudowy na prywatnych działkach. Ich postulat: Odłączyć Feliksin od Łodzi i przyłączyć do Andrespola. Jeśli Hanna Zdanowska i jej podwładni nie chcą nawet wysłuchać zdesperowanych mieszkańców, to chyba jest to jedyne wyjście dla dobra ludzi.

7 kwietnia oddajcie głos na Piotrka 🙂

Jeżeli jesteście z okolic gminy Andrespol to prosimy o kontakt. Każda pomoc się liczy.