Mentzen reaguje na klęskę Konfederacji. „Nie ma co ukrywać, nie udało się”

Podobne

Udostępnij

Subskrybuj nasz kanał ►
Odwiedź naszą stronę ►
Obserwuj nas na Instagramie ►
Twitter ►

żródło

38 KOMENTARZE

  1. Przyczyną słabego wyniku proszę Pana jest to, że od początku chcieliście rządzić samodzielnie wykluczając jakąkolwiek koalicję. Mieliście również mój głos ale ja czekałem na Wasze określenie się i się nie doczekałem. W efekcie wybrałem mniejsze zło oddając głos na rządzących by zwiększyć dystans od zagrożenia Tfuskiem.

  2. niestety ciężko jest obalić układ, jeżeli młodzi ludzie tacy jak Bosak i Mentzen z jednej strony mówią coś rozsądnego, a z drugiej mają skrajne poglądy, radykalne prawo dt wolności, jeszcze kilkanaście dni temu byłem pewien, że dostaną mój głos, bo Pan Mentzen ogarnia prawo podatkowe i może zmienili by coś sensownego, ale jeśli drugą stroną medalu ma być ograniczenie swobody – tak naprawdę wolności poprzez chęć wprowadzenia i narzucenia zmian wg uznania i poglądów jednostek przez siebie reprezentowanych to wiele osób uznało, że nie ma na kogo głosować i wybralo trzecią drogę albo "tylko nie pis" Gdybyście mieli program, w którym oferujecie obywatelom większą swobodę gospodarczą, proste prawo, zapewnili bezpieczeństwo, pozbawili posłów nietykalności – by odpowiadali za swoje czyny i my jako naród moglibysmy ich rozliczać ze wszystkich przekrętów, dali dostęp do łatwiejszej służby zdrowia, a nie wtrącali się w życie polaków i polek, bo wiara i poglądy oraz sumienie to coś intymnego ^^ to byście mieli wszystkie głosy trzeciej drogi i trochę więcej, no ale niestety wyszedł wasz fanatyzm – strzeliliście sobie samobója, niejednego.

  3. Po kiego ch… układałeś się z banasiami?to wasza wina że jak to powiedziałeś nie udało się,i nie zwalaj winy na starszych ludzi ,jesteś gołowąs z maleńkimi jajkami i najwyższy czas żebyś dał sobie spokój z polityką.Politykę trzeba rozumieć a nie pierdolić co ci ślina na język rzuci.Pozdrowienia od głu..a Petru.

  4. Do konca wierzylem,namawialem wszystkich w kolo zeby glosowali na Konfederacje..
    Moi drodzy dopoki pan Korwin nie pojdzie na emeryture i nie skonczy pierd… Glupot to kazdy moze dawac z siebie 1000% a wyjdzie taki Korwin palnie glupote i pozamiatane i z nowu trza zaczynac od nowa..po co wam taki kon trojański!!!! Bo takim niewatpliwie byl podczas tych wyborow!!!
    Mam wrazenie jakby ktos mu placil za gadanie glupot na szkode Konfederacji!!! Wyciagnijcie wnioski i to szybko!!!!

  5. Zostalem z konfederacja dla Pana Brauna ktory trwal z tymi co byli w potrzebie, Pana Mikkiego który jest ojcem wolnosci, Pana Bosaka bo szannuje jego spokój i przygotowanie. Ale jak slysze wiplera ktory nadaja na swoich kolegow a sam co osiagnał? Jakim przwem wypowiada sie na temat ww. ? Panie Mentzen dlaczego wyrzycil Pan dobre osoby jak Pani Socha czy tak Pan Pitoń? Wyborcy jak ja nie chca mialkich i politykow i zmiekczania programy. Nie dla Uni, Nie dla Podatku dochodowego wolnosc, prawo i uczciwosc i koniec

spot_img