Mentzen o wyniku Konfederacji: To moja WIELKA OSOBISTA PORAŻKA!

Podobne

Udostępnij

✅ Mentzen o wyniku Konfederacji: To moja WIELKA OSOBISTA PORAŻKA!

Mentzen o wyniku Konfederacji: To moja WIELKA OSOBISTA PORAŻKA!Źródło

10 KOMENTARZE

  1. Trzeba było chwalić nie tylko Mieczysława wilczka ale tez dorzucić do swoich autorytetow: hilarego minca czy Feliksa dzierzyńskiego. Więcej wychwalać Ukrainę popierając finansowanie banderowskiej wojny z portfela Polskiego podatnika.Bardziej wychowalać szumowskiego za lockdown. Być bardziej zesranym w studiach telewizyjnych gdy była mowa o przekopie mierzei wiślanej. Promować więcej etanolu jak jego starsi koledzy czy nie odcinać się od debili co mówią, ze kobieta jest własnością czy dobytkiem mężczyzny. Do tego zrobić projekty ustaw pozwalające na wydobywanie surowcow przez firmy Polskim kapitałem, zrobić projekt ustawy likwidującej lichwę w Polsce. Mówić o bezemisjnych zrodlach energii geotermalnej czy o surowcach zamiast wmawiania nam, ze musimy sie dogadywać z imperiami zamiast zrobić z Polski imperium. Wtedy by bylo więcej głosów.

  2. Dopóki Konfederacja bedzie kojarzona z ludźmi takimi jak Korwin i jemu podobni – dopóty ludzie będą bali się na nią głosować. Prognozy były przeszacowane, bo ostatecznie okazało się, ze choć wielu chce dobrego wyniku Konfederacji to mało kto ostatecznie odda na nią swój głos.

  3. Moim zdaniem znaczny wzrost poparcia dla Konfederacji przez jakiś czas wynikał z tego, że chciało głosować na nią wielu wyborców lewicy, którzy rozczarowali się tą formacją, gdy poparła kabaret pod tytułem „katar-19” i obowiązkowe zakleszczenie. Gdy zapomnieli już o koronaświrusie, powrócili do głosowania na lewicę, ewentualnie Hołownie.

spot_img