Mentzen: Naślijmy Zajączkowską na komunistów w Brukseli!

Mentzen: Naślijmy Zajączkowską na komunistów w Brukseli!
Sławomi Mentzen i Ewa Zajączkowska-Hernik nagrali wspólny odcinek „Mentzen grilluje”. Wrzuciliśmy na ruszt zakaz krzyży w urzędach – najnowszy pomysł Trzaskowskiego, kampanię do Parlamentu Europejskiego i absurdy unijne! Oglądacie i komentujcie, a 9 czerwca głosujcie na Ewę Zajączkowską-Hernik – 2️⃣ na liście Konfederacji do Parlamentu Europejskiego w Warszawie, powiatach podwarszawskich i za granicą!

#Mentzen #Naślijmy #Zajączkowską #komunistów #Brukseli

1. P. Sławku komunistów jest pełno nie tylko w Brukseli ale w Polsce jest ich mnogo . Dziupla komunistów to Dolny Śląsk ( Walbrzych) W tym gniazdku dobrze im się żyje z wysokimi emeryturami a reszta musi się podporządkować temu układowi. Trzymam kciuki i głosuje na Konfederacje , w was nadzieję że rozwalicie te układy i zrobicie porządek. W Konfederacji są tęgie głowy więc dadzą radę skończą z tymi wiecznymi podwyżkami i układami. Tylko Konfederacja PIS nie dał rady zrobić porządku miasto poszło w zapomnienie zniszczone i okradzione przez Komunistów.

2. Naiwnosc wyborcow konfederacji moze chyba tylko przebic kult w Toruniu. 😉 Jeszcze te dzieciaki, nabuzowane testosteronem… Tam kilku nizej juz pialo, ze przejechaliby pol polski, zeby wypic kawe i zaglosowac. Normalnie po mlodziezowemu "xD". Oj bedzie zderzenie ze sciana, jak wasi idole naprawde stana sie jezyczkiem uwagi… Chociaz relatywizacja wespol z wparciem, i to dadza rade wytlumaczyc. "Konfederacja" to taka grypa, ktora sie po prostu przechodzi i tyle. Jak nie przejdzie to "rakiem" potrafi tracic…