Mentzen i Andruszkiewicz ODPOWIADAJĄ na PYTANIA WIDZÓW [Wieczorny Express NA ŻYWO]

We wtorek 19 września gośćmi Kamila Szewczyka w „Wieczornym Expressie” będą Sławomir Mentzen, lider Konfederacji i Adam Andruszkiewicz, wiceminister cyfryzacji. Program z telefonami od widzów. Oglądaj na żywo od 18:00!

🔔 ZASUBSKRYBUJ 🔔 i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej:
💻 Cały artykuł na stronie:
🎙Posłuchaj PODCASTU Wieczornego Expressu
Spotify:
Apple:
Google::
➡ Polub nas na Facebooku:
➡ Instagram Super Express:
➡ Twitter Super Express:
Kanał Super Express to bezkompromisowe rozmowy w programie Express Biedrzyckiej, w którym gościliśmy takie postacie jak: Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Grzegorz Braun, Robert Biedroń, Szymon Hołownia, Janusz Korwin-Mikke, czy Adam Niedzielski. Rozmawiamy z każdym, bez kompromisów i tematów tabu.
🔶Kanał Super Express: @SuperExpressOfficial
🔶Kanał Super Express 2: @SuperExpress2
🔷Kanał Super Express Sport: @SuperExpressSport
🔷Kanał KOLOSEUM: @KOLOSEUMSE
🔶Kanał ROZRYWKA: @ROZRYWKASE
🔶Kanał Niezapomniani: @niezapomniani
🔶 Kanał Andrzeja Kostyry: @KOstyraSE

#mentzen #konfederacja #wieczornyexpress

1. Andruszkiewicz w życiu nie przepracował 10 min . Najpierw się błąkał po nacjonalistycznych młodzieżówkach, potem trochę z podpisami kombinował , potem po Kukizach i w końcu Dojna Zmiana. Jakie ten gość ma doświadczenie by cos wnieść dla Polski ??? Żadne !!! Wstyd mi za jego wyborców (pochodzę z Grajewa ). Nawet jak jesteś za PiS-em wybieraj mądrze !!! Gość oprócz skończenia studiów nic nie robił !!! Żyje na koszt Państwa i Obywatela Polskiego !!! O żonie nie wspomnę .

2. Jak to jest – tak poobniżaliście podatki, że wszyscy, poza wami, mamy mniej w kieszeniach? Już nie wspomnę o tym dolewaniu do służby zdrowia, oświaty itd. gdzie miliardy dolewacie, a do lekarza czekam trzy razy dłużej, a nauczycieli nie stać na chleb.