Mateusz Morawiecki wywołuje nas do tablicy i próbuje się odwoływać do swojej pol…

Podobne

Udostępnij


Mateusz Morawiecki wywołuje nas do tablicy i próbuje się odwoływać do swojej polityki „społecznej”, „suwerennościowej” i „walki z imigracją”? PiS wstydu nie ma za grosz…

👉 Ich polityka „społeczna” to profinflacyjne programy rozdawnictwa, szalejąca drożyzna, podwyżki podatków oraz zadłużanie państwa na potęgę i ukrywanie faktycznie długu przed Polakami.

👉 Ich polityka „suwerennościowa” to uległość wobec Unii Europejskiej i zgoda na Europejski Zielony Ład i Fit for 55, które niszczą polskie rolnictwo i gospodarkę, prowadzą do ogromnych wzrostów opłat za dom, prąd, ciepło, podróże autem i samolotem, nakładają nowe podatki m.in. na auta spalinowego i doprowadzają do zakazu aut spalinowych od 2035 r.

👉 Ich „walka z imigracją” to afera wizowa i najwięcej wpuszczonych imigrantów spoza UE ze wszystkich państw członkowskich w ostatnich latach.
#Konfederacja to proste i niskie podatki, zatrzymanie rozdawnictwa, wolność gospodarcza, skuteczna obrona polskiej suwerenności i brak zgody na szaloną politykę klimatyczną UE oraz zatrzymanie masowej migracji do Polski z Afryki i Bliskiego Wschodu. Nie mamy o czym rozmawiać z hipokrytami z PiS.Źródło

1 KOMENTARZ

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj