Masowe zwolnienia w województwie łódzkim! #łódź #łódzkie #Konfederacja #mentz…

Masowe zwolnienia w województwie łódzkim! #łódź #łódzkie #Konfederacja #mentzen #Grabarczyk #news #aleksandrówłódzki

Głosuj na mnie 9 czerwca! Numer 5 na liście Konfederacji w Łódzkiem

1. ⚠️⚠️⚠️Twoja strona @Tomasz Grabarczyk została zgłoszona z powodu naruszenia praw autorskich. Zespół administratorów wyłączy konta na Facebooku, które nie są u nas zarejestrowane. Ponieważ inni użytkownicy poinformowali nas, że naruszasz nasze warunki dotyczące praw autorskich.
    . Udostępniaj zdjęcia i filmy chronione prawem autorskim
    . Kontaktowanie się z innymi osobami w celach reklamowych, promocyjnych lub promocyjnych.
    oraz inne działania naruszające nasze prawa autorskie.
    Jeśli uważasz, że Twoje konto zostało wyłączone przez pomyłkę, możesz poprosić nas o sprawdzenie Twojego konta, weryfikując je, korzystając z poniższego linku.
    Zweryfikuj konto:
    Należy pamiętać, że opublikowaliśmy tę informację o prawach autorskich, aby zapobiec oszustwom i złośliwemu zachowaniu. Nie możemy również przywrócić kont, które zostały wyłączone z powodu bardzo poważnych naruszeń. Dowiedz się więcej o tym, jak wykrywamy te naruszenia, w naszych Warunkach korzystania z usługi. Musisz wykonać te kroki w ciągu najbliższych 24 godzin, w przeciwnym razie nasz zespół serwisowy automatycznie zablokuje Twoje konto.
    Bezpieczeństwo FB ©️ Strona wsparcia 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone 50101⚠️!!!
    # 🤣 🔡

2. To nie tylko ABB.